Najlepsi strzelcy powiatu – Gazeta Kłobucka
Konieczki

Najlepsi strzelcy powiatu

W strzeleckich zawodach w Konieczkach pierwsze miejsce z dorobkiem 95 punktów wywalczyła Marzena Bednarek, reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Kłobucku.
ARCHIWUM LIGI OBRONY KRAJU W KŁOBUCKU
Najlepsi strzelcy powiatu

STRZELANIE. W sobotę 9 kwietnia na strzelnicy PSO Maskpol SA w Konieczkach odbyły się zorganizowane przez Ligę Obrony Kraju i Starostwo Powiatowe w Kłobucku zawody strzeleckie

Stanisław Wrzesiński

W strzeleckiej imprezie uczestniczyli burmistrzowie i wójtowie gmin naszego powiatu, władze samorządowe Starostwa Powiatowego w Kłobucku oraz komendanci policji, straży pożarnej i Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach. Podczas otwarcia mistrzostw prezes kłobuckiego oddziału LOK, mjr rez. Cezary Kubiak, wręczył burmistrzowi Kłobucka Jerzemu Zakrzewskiemu, przewodniczącemu Rady Miasta w Krzepicach Mateuszowi Klubie oraz komendantowi Hufca ZHP w Kłobucku hm. Beacie Pluta biało-czerwone flagi.

– Wręczenie biało-czerwonych flag było symbolicznym rozpoczęciem akcji zorganizowanej przez LOK w Kłobucku w przededniu Dnia Flagi, przypadającego 2 maja. Podczas akcji na terenie Kłobucka i Krzepic nasza „biało-czerwona” młodzież szkolna oraz harcerze z kłobuckiego hufca ZHP rozdadzą bezpłatnie flagi narodowe, zachęcając i namawiając mieszkańców naszego powiatu do ich wywieszenia. 250 biało-czerwonych flag przekazał zarządowi LOK w Kłobucku Artur Gacek, prezes częstochowskiej firmy Polontex – informuje prezes LOK w Kłobucku, mjr rez. Cezary Kubiak.

W strzeleckich zawodach pierwsze miejsce z dorobkiem 95 punktów wywalczyła Marzena Bednarek (Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku), wyprzedzając wójta gminy Panki Bogdana Praskiego, który „wystrzelał” 88 punktów, oraz burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego, który uzyskał 87 punktów.

– Zawody strzeleckie samorządowców ziemi kłobuckiej stały na bardzo wysokim poziomie. Uczestniczący w nich zawodnicy wykazali się wysokimi umiejętnościami strzeleckimi, o czym najlepiej świadczą ich wyniki. Zawodnicy musieli wykazać się umiejętnościami i wprawnym okiem przy strzelaniu z pistoletu sportowego marki MCM Margolin oraz 9-milimetrowym PM-63 – dodaje Cezary Kubiak.

Puchary, medale i dyplomy wręczyli przedstawiciel Zarządu Wojewódzkiego LOK w Katowicach płk rez. Ryszard Kasprzyk, starosta kłobucki Henryk Kiepura i prezes LOK w Kłobucku mjr rez. Cezary Kubiak.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Konieczki

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Konieczki

fg

Wywalili zarząd Maskpolu

Jarosław Jędrysiak3 października 2018
dedek

Dędek odwołany z Maskpolu

Jarosław Jędrysiak10 lipca 2017