XI Biegi Zajączkowskie – Gazeta Kłobucka
Zajączki Drugie

XI Biegi Zajączkowskie

W biegu głównym biegaczki rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych, a biegacze w pięciu. Najlepsi w klasyfikacji generalnej biegu głównego (kobiety i mężczyźni) otrzymają nagrody finansowe.
FACEBOOK.COM/FLORIAN.ZAJACZKI.DRUGIE
XI Biegi Zajączkowskie

IMPREZA BIEGOWA. We wtorek 3 maja (początek o godz. 12.45) w Zajączkach Drugich (gmina Krzepice) odbędzie się XI Ogólnopolski Bieg Zajączkowski im. Świętego Floriana, którego głównymi organizatorami są miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna i Klub Biegacza „Florian”

Podczas XI Biegów Zajączkowskich odbędą się biegi przedszkolaka, szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych (plac przed Domem Strażaka) na dystansach od 50 do 1600 metrów, marsz nordic walking (4700 metrów) oraz bieg główny na 10000 metrów.
– Do poszczególnych biegów można zapisywać się od godz. 11.00 w biurze zawodów znajdującym się na placu przy Domu Strażaka w Zajączkach Drugich (ul. Główna 140). Impreza biegowa rozpocznie się o godz. 13.00 biegiem przedszkolaka. O 15.15 na trasę o długości 10 km pobiegną uczestnicy biegu głównego, a tuż po nich na dystansie 4700 m pomaszerują uczestnicy marszu nordic walking. W dniu imprezy, w biegu głównym, obowiązuje wpisowe w wysokości 30 złotych – informuje dyrektor biegu Tadeusz Krawczyk.
W biegu głównym biegaczki rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych, a biegacze w pięciu. Najlepsi w klasyfikacji generalnej biegu głównego (kobiety i mężczyźni) otrzymają nagrody finansowe. W ubiegłorocznym, jubileuszowym X Ogólnopolskim Biegu Zajączkowskim triumfowali reprezentanci CKS-u Budowlani Częstochowa: Ewa Brych-Pająk i Łukasz Grajcar. Na piątym miejscu linię mety minął najlepszy zawodnik KB „Florian” Zajączki Drugie Jarosław Grabowski. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zajączki Drugie

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Zajączki Drugie

cwd

Młodzi znawcy regionu

Jarosław Jędrysiak3 stycznia 2018
dadela

Trzy medale Antoniego Dądeli

Stanisław Wrzesiński11 lipca 2017
2

Spotkanie z panem Hansem Christianem

Redakcja16 kwietnia 2017
1

Młodzi patrioci lokalni

Redakcja12 stycznia 2016