Wojownik ma pięć lat – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Wojownik ma pięć lat

Z okazji jubileuszu 5-lecia działalności za wybitne osiągnięcia sportowe zostali narodzeni najlepsi zawodnicy Wojownika.
ARCHIWUM KS WOJOWNIK KŁOBUCK
Wojownik ma pięć lat

TAEKWON-DO ITF. Z okazji jubileuszu w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta wielka gala sportu, podczas której podsumowano 5-letnią, bogatą w sportowe sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej działalność kłobuckiego Wojownika

Podczas gali trener Artur Osuchowski przedstawił licznie zebranej publiczności, składającej się z rodziców, sympatyków klubów, przedstawicieli sponsorów oraz władz samorządowych gminy Kłobuck i powiatu kłobuckiego, najważniejsze chwile związane z 5-letnią działalnością Wojownika. Fotograficzna prezentacja na telebimie wywołała wiele wspomnień wśród zebranych.
– Podczas pięcioletniej działalności klub z 60-osobowej grupy naborowej przekształcił się w liczącą prawie 300 osób grupę zawodników, co świadczy o popularności tej dyscypliny sportu na terenie powiatu kłobuckiego. Zawodniczki i zawodnicy KS-u Wojownik w ciągu 5 lat istnienia zaznaczyli swoją obecność wieloma sukcesami. Wywalczyli 17 medali Mistrzostw Polski (5 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych). Z turniejów międzynarodowych (w tym Mistrzostw i Pucharów Europy) przywieźli łącznie 79 medali z różnego kruszcu – informował Artur Osuchowski.
Podczas gali uhonorowano działaczy i sponsorów. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Burmistrz Kłobucka Jerzy zakrzewski, p.o. dyrektora OSiR-u Jacek Krakowian czy Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura. Pamiątkowymi statuetkami oraz srebrnymi medalikami z logo klubu, ufundowanymi przez firmę Kosovsky, za wybitne osiągnięcia sportowe zostali narodzeni również najlepsi zawodnicy Wojownika.
Szkoleniowiec Artur Osuchowski podziękował również zaangażowanym w pracę na rzecz Wojownika rodzicom, sponsorom, partnerom oraz władzom samorządowym gminy i powiatu, bez których pomocy kłobucki klub nie funkcjonowałby tak prężnie.
W części artystycznej zaprezentowała się grupa MOK-u oraz Iga Kozacka, a na wszystkich uczestników sportowej gali czekał słodki poczęstunek w postaci ogromnego jubileuszowego tortu. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

zakrzew

Zajęli się Zakrzewem

Jarosław Jędrysiak16 czerwca 2019
protest

Czarny poniedziałek w inspekcji weterynaryjnej

Jarosław Jędrysiak15 czerwca 2019
rfv

Woźniak najbogatszym kłobuckim radnym

Jarosław Jędrysiak12 czerwca 2019
zakrzewski

Przygotowują inwestycje przy szkołach

Jarosław Jędrysiak12 czerwca 2019
kck

Folkowy jurajski festiwal na kłobuckim rynku

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2019
smierc

Śmierć w kłobuckim „Pekinie”

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2019