Wojownik ma pięć lat – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Wojownik ma pięć lat

Z okazji jubileuszu 5-lecia działalności za wybitne osiągnięcia sportowe zostali narodzeni najlepsi zawodnicy Wojownika.
ARCHIWUM KS WOJOWNIK KŁOBUCK
Wojownik ma pięć lat

TAEKWON-DO ITF. Z okazji jubileuszu w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta wielka gala sportu, podczas której podsumowano 5-letnią, bogatą w sportowe sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej działalność kłobuckiego Wojownika

Podczas gali trener Artur Osuchowski przedstawił licznie zebranej publiczności, składającej się z rodziców, sympatyków klubów, przedstawicieli sponsorów oraz władz samorządowych gminy Kłobuck i powiatu kłobuckiego, najważniejsze chwile związane z 5-letnią działalnością Wojownika. Fotograficzna prezentacja na telebimie wywołała wiele wspomnień wśród zebranych.
– Podczas pięcioletniej działalności klub z 60-osobowej grupy naborowej przekształcił się w liczącą prawie 300 osób grupę zawodników, co świadczy o popularności tej dyscypliny sportu na terenie powiatu kłobuckiego. Zawodniczki i zawodnicy KS-u Wojownik w ciągu 5 lat istnienia zaznaczyli swoją obecność wieloma sukcesami. Wywalczyli 17 medali Mistrzostw Polski (5 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych). Z turniejów międzynarodowych (w tym Mistrzostw i Pucharów Europy) przywieźli łącznie 79 medali z różnego kruszcu – informował Artur Osuchowski.
Podczas gali uhonorowano działaczy i sponsorów. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Burmistrz Kłobucka Jerzy zakrzewski, p.o. dyrektora OSiR-u Jacek Krakowian czy Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura. Pamiątkowymi statuetkami oraz srebrnymi medalikami z logo klubu, ufundowanymi przez firmę Kosovsky, za wybitne osiągnięcia sportowe zostali narodzeni również najlepsi zawodnicy Wojownika.
Szkoleniowiec Artur Osuchowski podziękował również zaangażowanym w pracę na rzecz Wojownika rodzicom, sponsorom, partnerom oraz władzom samorządowym gminy i powiatu, bez których pomocy kłobucki klub nie funkcjonowałby tak prężnie.
W części artystycznej zaprezentowała się grupa MOK-u oraz Iga Kozacka, a na wszystkich uczestników sportowej gali czekał słodki poczęstunek w postaci ogromnego jubileuszowego tortu. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

chodnik1

II ETAP BUDOWY CHODNIKA PRZY ULICY ANDERSA W KŁOBUCKU

Ewa Chojnacka3 lipca 2020
czek

CZEK DLA GMINY KŁOBUCK W RAMACH #TARCZADLASAMORZĄDÓW

Ewa Chojnacka26 czerwca 2020
zyczenia

Zakończenie roku szkolnego – życzenia

Ewa Chojnacka26 czerwca 2020
laptopy

LAPTOPY DLA SZKÓŁ

Ewa Chojnacka25 czerwca 2020
pasy-jasna

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH GMINNYCH

Ewa Chojnacka19 czerwca 2020
urzad

Zaprojektują otoczenie urzędu

Jarosław Jędrysiak17 czerwca 2020