Znicz i Oksza na czele grupy pierwszej – Gazeta Kłobucka
Powiat, A klasa

Znicz i Oksza na czele grupy pierwszej

Prowadzenie dla Sparty Nowa Wieś w przegranych 1:2 (0:0) gminnych derbach z Błękitnymi Libidza uzyskał Daniel Kwasek, posiadający IV-ligową przeszłość w Unii Rędziny.
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Znicz i Oksza na czele grupy pierwszej

PIŁKA NOŻNA. Znicz Kłobuck, wygrywając 2:0 (2:0) w Czarnym Lesie z Płomieniem, został nowym liderem grupy pierwszej A klasy częstochowskiej. Dziewięć punktów posiada również Oksza Łobodno. W A klasie lublinieckiej w pojedynku dwóch spadkowiczów z częstochowskiej okręgówki Huragan Jezioro nadspodziewanie wysoko, bo 1:5 (0:2), przegrał z Orłem Psary/Babienica

Stanisław Wrzesiński

Dla podopiecznych Andrzeja Wróblewskiego w wygranym 2:0 spotkaniu z Płomieniem Czarny Las bramki w pierwszej połowie strzelali Mateusz Adamus i Tomasz Gadomski. Z trzeciej wygranej w tym sezonie cieszyli się również piłkarze z Łobodna, pokonując 2:0 (1:0) Juniora Szarlejkę w powiatowych derbach, po golach Przemysława Zakrzewskiego i Rafała Kudronia. Dotychczasowy lider Naprzód Ostrowy na wyjeździe wysoko, 2:7 (0:5), uległ beniaminkowi Startowi Soborzyce, prowadzonemu przez znanego częstochowskiego szkoleniowca Andrzeja Lewandowskiego (w przeszłości m.in. trenera KS-u Panki czy IV-ligowego Włodara Częstochowa i III-ligowego WKS-u Wieluń). Dla Naprzodu bramki zdobyli Krzysztof Pełka i Jerzy Chłód. W derbach gminy Kłobuck Sparta Nowa Wieś 1:2 (0:0) przegrała z Błękitnymi Libidza. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 51. minucie posiadający IV-ligową przeszłość w Unii Rędziny Daniel Kwasek (trzeci gol w tegorocznym sezonie). Wyrównał Amadeusz Polak, a zwycięską bramkę w 90. minucie strzelił dla gości Mateusz Gałęziewski.

Czytaj więcej w najnowszym numerze GK lub na e-wydaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiat, A klasa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat, A klasa

Przegrana Okszy z Lotnikiem

Przegrana Okszy z Lotnikiem

Stanisław Wrzesiński6 września 2019
znicz

Znicz Kłobuck mistrzem jesieni grupy pierwszej

Stanisław Wrzesiński17 listopada 2017
walenczow

Pierwszy A-klasowy punkt Maratonu Waleńczów

Stanisław Wrzesiński3 listopada 2017
x

Władysław Kłak nowym trenerem Juniora Szarlejka

Stanisław Wrzesiński27 października 2017
Untitled-1

Pogromy Huraganu, Płomienia i Maratonu

Stanisław Wrzesiński22 września 2017
xz

Naprzód wygrywa z Gromem

Stanisław Wrzesiński8 września 2017