Powiat, klasa okręgowa

Trzecia wygrana Amatora Golce

Beniaminek z Truskolasów 0:1 (0:0) przegrał z Gminą Kłomnice. Przy piłce grający trener Olimpii Marcin Zalewski.
STANISŁAW WRZESIŃSKI

PIŁKA NOŻNA. W powiatowych derbach Amator Golce, ciągle wzmacniany (w 66. minucie na boisku pojawił się ostatnio związany z Orłem Psary/Babienica Ariel Wiśniowski) i przemeblowany (w bramce Dawid Rębielak zastąpił Przemysława Woldana), 3:1 (3:1) pokonał Liswartę Krzepice

Stanisław Wrzesiński

W derbowym spotkaniu dla Amatora gole strzelali Grzegorz Kuziorowicz z rzutu karnego, Patryk Chajduś oraz z rzutu wolnego grający trener Jacek Rokosa. Liswarta odpowiedziała kontaktowym trafieniem Kacpra Nagłowskiego w 45. minucie.
Piątej porażki z rzędu (3:5 z Liswartą Popów) doznali piłkarze Gromu Miedźno, a posiadający również w grupie drugiej zerowy dorobek punktowy beniaminek z Sierakowa Śląskiego aż 1:10 (cztery bramki Bogusława Borowca) przegrał z lubliniecką Spartą.
Nowym liderem grupy pierwszej został Lotnik Kościelec, który po dwóch bramkach Damiana Kotasa w końcówce meczu 2:0 (0:0) pokonał Piasta Przyrów. Celne uderzenie Macieja Szymczyka w 61. minucie zadecydowało o wygranej Gminy Kłomnice 1:0 (0:0) z osłabioną brakiem Roberta Hyry i Mateusza Jędrysiaka Olimpią Truskolasy (w której od 68. minuty zagrał 17-letni Bartłomiej Kurzacz). W grupie drugiej LZS Mrzygłód, wygrywając po emocjonującym spotkaniu (prowadził po 38 minutach 4:0) 4:3 z Wartą Kamieńskie Młyny, został samodzielnym przodownikiem tabeli.

Więcej w najnowszym numerze GK lub na e-wydaniu.