Kto potrącił rowerzystkę? – Gazeta Kłobucka
Zamłynie, Brzezinki

Kto potrącił rowerzystkę?

Policja zabezpieczyła kawałki auta, które potrąciło kobietę. Może ktoś je rozpozna.
ARCHIWUM POLICJI
Kto potrącił rowerzystkę?

UWAGA. Policja poszukuje świadków potrącenia rowerzystki. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, pozostały tam jednak kawałki jego auta. Może ktoś je rozpozna. A może ktoś widział sam wypadek?

To stało się w poniedziałek, 19 września, około godziny 21.45 na drodze pomiędzy Zamłyniem a Brzezinkami w gminie Wręczyca Wielka. 20-letnia rowerzystka, jadąca w kierunku miejscowości Kuleje, została potrącona lusterkiem przez wyprzedzający ją samochód. Na skutek zdarzenia kobieta doznała urazu nogi. Sprawca wypadku zachował się karygodnie.
– Kierujący samochodem osobowym nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli elementy pojazdu. Samochód, który brał udział w wypadku, ma uszkodzone prawe lusterko boczne oraz atrapę przedniego zderzaka – opisuje istotne szczegóły sierż. szt. Kamil Raczyński, rzecznik kłobuckiej policji.
Ktokolwiek widział wypadek lub samochód z opisanymi uszkodzeniami, ktokolwiek wie coś na temat tego wypadku drogowego, powinien zgłosić się na policję, zadzwonić pod numer komendy 34-3109200 lub pod numer alarmowy 997 albo 112. Kierowcy, który potrącił młodą kobietę i uciekł – nie powinno to ujść na sucho.
– Świadkom zapewniamy anonimowość – dodaje rzecznik Raczyński. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zamłynie, Brzezinki

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Zamłynie, Brzezinki