W klimacie tradycji i luksusu – Gazeta Kłobucka
Restauracje

W klimacie tradycji i luksusu

www.karczmakresowa.pl
W klimacie tradycji i luksusu

Podróż do krainy smaków i tradycji kulinarnych dawnych Kresów można odbyć bez wyruszania w dalekie strony. Te bezcenne tradycje przybliża bowiem swoim gościom i klientom malowniczo położona Karczma Kresowa w Wilkowiecku, w samym środku powiatu kłobuckiego

W bogatej karcie dań Karczmy Kresowej są potrawy, których już same nazwy przywodzą na myśl rozległe przestrzenie mitycznych wręcz wschodnich rubieży Rzeczypospolitej. Bezwzględnie kojarzące się z takimi tradycjami kulinarnymi bliny czy zupa solianka, a także kartacze, pierogi, ciasta – wszystko to kusi smakiem i doskonałym kulinarnym przygotowaniem w kuchni Karczmy Kresowej. Wyruszyć w tę podróż kulinarną i być może sentymentalną można w trzech różnych, wygodnych, klimatyzowanych salach Karczmy Kresowej, z których każda zachęca innym wystrojem. Każdy gust zostanie tu zaspokojony. To wymarzone wprost warunki, by urządzić w gościnnych wnętrzach ważne rodzinne uroczystości, jak wesela, komunie, przyjęcia urodzinowe, bankiety czy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Profesjonalna obsługa zrobi wszystko, by każdemu z gości zapewnić pełen komfort i pozwolić zachować jak najcieplejsze wrażenia z uroczystości. Wykwintna kuchnia Karczmy Kresowej na pewno się do tego przyczyni.
Karczma Kresowa przygotowała właśnie wyjątkową ofertę promocyjną, która pozwoli zaplanować wyjątkową uroczystość weselną w jej gościnnych progach. W terminach przypadających na marzec, kwiecień i maj 2017 wesele jednodniowe można tu urządzić za 180 złotych od osoby (paczki z ciastem dla gości w cenie). Tradycyjne wesele dwudniowe to 220 złotych od osoby (w cenie i paczki z ciastem, i tort weselny). Szczegóły promocji można poznać pod numerem Karczmy Kresowej: 692 737 507. Można też wstąpić tu osobiście, na Częstochowską 1 w Wilkowiecku.

Galeria

Strona internetowa: www.karczmakresowa.pl

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Restauracje

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Restauracje