Medale i plany kłobuckich pływaków – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Medale i plany kłobuckich pływaków

ARCHIWUM KPP DELFIN KŁOBUCK
Medale i plany kłobuckich pływaków

PŁYWANIE. Z sukcesami w postaci medali powróciła z Ogólnopolskich Zawodów Pływackich w Paniówkach k. Gliwic 37-osobowa ekipa pływaków KPP Del n Kłobuck

Stanisław Wrzesiński

W pływackiej imprezie rywalizowało ponad 400 zawodników z trzech województw: śląskiego, małopolskiego i dolnośląskiego. Dwa srebrne medale wywalczyła Kamila Szymańska, a dwa brązowe Dominika Noga, która jednocześnie uplasowała się na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej rocznika 2007 i mł. Ponadto z brązowego medalu cieszyła się Patrycja Kmieć, a kilkoro zawodników przypłynęło w najlepszej dziesiąte uczestników na poszczególnych dystansach. 9-letnia Dominika Noga uczestniczyła również w IX Pływackich Andrzejkach w Gminie Kozy, gdzie zajęła na dystansie 50 metrów szóste miejsca w stylu motylkowym i kraulu, piąte w stylu grzbietowym oraz drugie miejsce w stylu klasycznym z wynikiem 50,12. Utalentowana Dominika również na początku listopada, podczas IV Karkonoskiego Pucharu Sprintu w Jeleniej Górze, w swoim „koronnym” stylu klasycznym wywalczyła trzecie, medalowe miejsce.

Przed pływakami kłobuckiego Delfina obfitujący w starty grudzień. Już w sobotę 3 grudnia będą uczestniczyć w Międzywojewódzkich Zawodach Pływackich w Łasku (woj. łódzkie). Tydzień później, w sobotę 10 grudnia, Delfin organizuje coroczne Mikołajkowe Zawody Pływackie, a w kolejną sobotę, 17 grudnia, będzie rywalizować na pływackim mitingu w Warszawie. W klubowych planach jest również zimowy pływacki obóz w dniach 15- 21 stycznia 2017 roku w nowoczesnym Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie (woj. dolnośląskie).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

przychodnia

Oddział dziecięcy nieczynny do połowy sierpnia

Jarosław Jędrysiak3 sierpnia 2020
solar

Gdzie planują farmę fotowoltaiczną?

Jarosław Jędrysiak3 sierpnia 2020
ciesla-miroslaw

Kiedy plac zabaw na Zakrzewie?

Jarosław Jędrysiak1 sierpnia 2020
pszok

Gmina odzyskuje koszty wyczyszczenia PSZOK-u

Jarosław Jędrysiak29 lipca 2020
1

WAKACYJNE REMONTY W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH

Ewa Chojnacka27 lipca 2020
Jerzy Zakrzewski

Zakrzewski z wotum zaufania i absolutorium

Jarosław Jędrysiak26 lipca 2020