Wyjazdowa wygrana Victorii z Tygrysami – Gazeta Kłobucka
Powiat

Wyjazdowa wygrana Victorii z Tygrysami

W powiatowych III-ligowych derbach Jamar UKS Tygrysy Krzepice przegrał z KS-em Emjot Victoria Biała 1:3 (22:25, 21:25, 25:20, 25:27).
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Wyjazdowa wygrana Victorii z Tygrysami

SIATKÓWKA. W XI kolejce III ligi śląskiej KS Emjot Victoria Biała pokonała w wyjazdowych powiatowych derbach Jamar UKS Tygrysy Krzepice 3:1 (25:22, 25:21, 20:25, 27:25), rewanżując się jednocześnie za wcześniej poniesioną porażkę (w takim samym stosunku) w III kolejce w Kłobucku

Stanisław Wrzesiński

Prowadzący w tabeli grupy pierwszej KS Triumf Nakło Śląskie po pięciosetowym emocjonującym spotkaniu 3:2 pokonał zajmujący czwarte miejsce nieobliczalny Exact Systems Norwid Częstochowa II. Wyjazdowa porażka 0:3 z Polonią Poraj spowodowała, że Płomieniowi Przystajń pozostała jedynie walka o utrzymanie na III-ligowym poziomie. Pewne miejsca wśród czwórki zespołów z grupy pierwszej, które powalczą o końcowy sukces w III lidze śląskiej, zapewniły już sobie drużyny Triumfu Nakło Śląskie i Jamaru UKS Tygrysy Krzepice. O dwa pozostałe miejsce trwa zacięta walka pomiędzy siatkarskimi zespołami z Białej, Poraja oraz częstochowskiego Norwida II. Zresztą w przypadku wygranej 3:0 lub 3:1 w zaległym bratobójczym pojedynku z Exactem System Norwid Częstochowa III, w środę (07.12.), Exact System Norwid Częstochowa II awansuje na trzecią pozycję w tabeli.

W grupie drugiej zarówno liderujący UKS Trójka Mikołów, jak również posiadający 5-punktową stratę KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice również zapewniły sobie miejsce wśród zespołów, które powalczą o III-ligowe mistrzostwo.

W Powiatowej Amatorskiej Lidze Siatkówki w Kłobucku spotkania VI kolejki zostały przełożone. W klasyfikacji MVP z trzypunktowym dorobkiem przewodzi Radosław Kaniewski (UKS Meteor Opatów).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiat

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat

trybuny

Zmniejszenie ograniczeń związanych z pandemią

Adam Świerczyński4 sierpnia 2020
papierosy-policja

Wpadł handlarz lewym tytoniem

Jarosław Jędrysiak3 sierpnia 2020
syreny

Jutro zawyją syreny

Jarosław Jędrysiak31 lipca 2020
laptop

Oszuści nie mają wakacji

Jarosław Jędrysiak29 lipca 2020
urna

Wybory „wirusowo” bezpieczne

Jarosław Jędrysiak28 lipca 2020
kasa

Ubywa milionerów w kłobuckim

Adam Świerczyński28 lipca 2020