Wigilijny turniej z sukcesami – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Wigilijny turniej z sukcesami

W kategorii młodzików XVIII Międzywojewódzkiego Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach zwyciężył Maksymilian Michałowski (OSiR Kłobuck).
ARCHIWUM GRZEGORZA GARBACIAKA
Wigilijny turniej z sukcesami

TENIS STOŁOWY. Z sukcesami z XVIII Międzywojewódzkiego Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach powrócili tenisiści stołowi OSiR-u Kłobuck

Wśród młodzików triumfowali Aleksandra Kotowicz i Maksymilian Michałowski. Srebrne medale w swoich kategoriach wywalczyli Alicja Gruca i Wiktor Skwarczyński, a brązowe Radosław Przybyłek i Oliwer Brzozowski. W kadetach na czwartym miejscu uplasował się Jan Sołtysiak, a piąte miejsca zajęli Zuzanna Pawełczak w żaczkach, Adrian Paszkiewicz w młodzikach oraz Izabela Błaszczyk i Piotr Napieraj w kadetach. W międzywojewódzkiej tenisowej imprezie rywalizowało 260 młodych pingpongistek i pingpongistów w 10 kategoriach, a wśród nich 24-osobowa ekipa OSiR-u Kłobuck.
Okazałe puchary, nagrody i dyplomy wręczał prezydent Żor Waldemar Socha, dyrektor miejscowego MOSiR Arkadiusz Stanula oraz inicjator turnieju Karol Łużniak. Patronat honorowy nad imprezą objął prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Wojciech Waldowski.
– Obszerna relacja z posiadającego 17-letnią tradycję turnieju kończącego 206 rok, w którym rywalizują młodzi adepci tenisa stołowego z województwa śląskiego oraz ościennych, ukazała się w Telewizji Katowice. Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczynamy przygotowania do rozgrywanych w lutym Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia LZS, Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego Szkolnego Związku Sportowego oraz marcowego Regionalnego Grand Prix Krzepic – informuje Grzegorz Garbaciak, opiekun kłobuckich pingpongistów, zarazem koordynator tenisa stołowego w powiecie kłobuckim. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

urzad-pracy

Urząd analizuje wnioski firm

Jarosław Jędrysiak20 października 2020
51

Kto miał oświetlić Szkolną?

Jarosław Jędrysiak19 października 2020
urzad-miejski

Rozdadzą dotacje na piece

Jarosław Jędrysiak19 października 2020
klobuck

Kontrolują ścieki (i nie tylko)

Jarosław Jędrysiak18 października 2020
przedszkole

3 osoby nie żyją, zamknięte żłobek i szkoła!

Jarosław Jędrysiak16 października 2020
pol-truck

POL-TRUCK EXPEDITION DOTARŁ DO KŁOBUCKIEJ KOMENDY

Ewa Chojnacka16 października 2020