Karnawał wśród seniorów – Gazeta Kłobucka
Kamyk

Karnawał wśród seniorów

Na niedawnym zebraniu podsumowano dotychczasową działalność, podziękowano za pomoc przyjaciołom Koła oraz wybrano jego nowe władze.
KERiI KAMYK
Karnawał wśród seniorów

JUBILEUSZ. W styczniu br. mija piąta rocznica powstania Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kamyku. Z tej okazji wybrano nowe władze organizacji oraz zorganizowano bal karnawałowy

Początkowo w Kole było parę osób. Dziś liczy ono 73 członków – nie tylko z Kamyka, ale i z Białej, Borowianki, Kopca, Nowej Wsi, Libidzy, a także z Kłobucka. 14 stycznia odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowano dotychczasową działalność, podziękowano za pomoc przyjaciołom Koła oraz wybrano jego nowe władze. Przewodniczącą została Maria Soluch, a w skład zarządu weszli: Józef Soboniak, Kazimierz Pasieka, Ola Lechowska, Anna Szatanik i Jolanta Kulik. Siedziba Koła, dzięki życzliwości strażaków, mieści się w remizie OSP Kamyk.

W dniu Jubileuszu wzniesiono toast za jeszcze bardziej owocną działalność Koła na rzecz ludzi, którym należy podać przyjazną dłoń i wypełnić i niejednokrotnie samotne chwile szczęściem i radością, bo takich chwil, jak do tej pory, było wiele. Po części oficjalnej odbył się bal karnawałowy.

Galeria


Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kamyk

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kamyk

warsztaty

Wypadek na Grunwaldzkiej

Jarosław Jędrysiak3 lutego 2019
kiermasz

Kiermasz z kolędami

Jarosław Jędrysiak15 stycznia 2019
delic

Alarm bombowy w Delicpolu

Jarosław Jędrysiak8 września 2018
zz

Uczniowie wystąpili w hospicjum

Jarosław Jędrysiak24 lipca 2018
bal

Przedostatni taki bal

Jarosław Jędrysiak14 lipca 2018
Bez nazwy-1

Antygona jednak niewinna

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2018