Setki milionów do wygrania – Gazeta Kłobucka
Rozrywka

Setki milionów do wygrania

Możliwe wygrane są wręcz gigantyczne, wielokrotne większe od najwyższych kumulacji w dotychczasowych zakładach totolotka.
flickr.com
Setki milionów do wygrania

Dla miłośników totolotka rozpoczyna się nowa era. Do Polski wchodzi loteria o zasięgu europejskim. A z nią niewyobrażalne dotąd u nas wygrane

To już jest możliwe. Każdy może zagrać Eurojackpot. Europejską loterię wprowadza na nasz rynek Totalizator Sportowy – po koniecznych nowelizacjach przepisów prawa, które dotąd to uniemożliwiały. Możliwe wygrane są wręcz gigantyczne, wielokrotne większe od najwyższych kumulacji w dotychczasowych zakładach totolotka. Główna – to nawet około 375 milionów złotych.

Za dużymi możliwymi wygranymi – możliwych jest aż 12 stopni wygranych, a już wygrane 2 stopnia są porównywalne z tym, co dotąd można było w Polsce wygrać za trafne skreślenie sześciu cyfr – idzie też nieco wyższa cena zakładu. To 12,50 zł. Skreśla się 5 liczb z 50 oraz 2 z 10.

Loteria Eurojackpot uruchomiona została w 2012 roku i dostępna jest już w 17 innych krajach Europy. Pierwsze losowanie z udziałem graczy z Polski odbędzie się 15 września. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Rozrywka

fd

Zupełnie nowa odsłona legendarnych robotów z serii Transformers!

Ewa Chojnacka4 stycznia 2019