Pomoc dla Dawida – Gazeta Kłobucka
Pomoc

Pomoc dla Dawida

W kwietniu trafił na Oddział Hematologii i Onkologii w Chorzowie, gdzie zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie Dawid przechodzi intensywną chemioterapię.
Pomoc dla Dawida

Dawid Osowski to pogodny piętnastolatek mieszkający w Kłobucku

Problemy ze zdrowiem zaczęły się w lutym 2017 roku od objawów w postaci gorączki, bólu kolan i podwyższonego OB. Początkowo został poddany leczeniu stawów. W kwietniu trafił na Oddział Hematologii i Onkologii w Chorzowie, gdzie zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie Dawid przechodzi intensywną chemioterapię.

Nastolatek swój wolny czas dzielił do tej pory pomiędzy pasje sportowe i komputerowe. Najwięcej pozytywnej energii czerpał podczas gry w piłkę i jazdy na rowerze. Nie jest mu obcy także świat gier komputerowych, które pozwalają mu przenieść się do innej rzeczywistości. Dawid ma starszego brata Dominika, a wkrótce na świecie pojawi się także siostra Antosia. Największym marzeniem chłopaka jest szybki powrót do zdrowia i do życia sprzed choroby – do kolegów, szkolnych pasji i codziennych obowiązków. Dodatkowo przy obecnym trybie życia i pobycie w szpitalu, Dawid marzy o swoim własnym laptopie, który umożliwiłby mu kontakt z rówieśnikami.

Rodzina Dawida zmaga się obecnie z trudną sytuacją finansową z uwagi na konieczność przebywania jednego z opiekunów na oddziale i brakiem możliwości kontynuacji pracy zarobkowej.

Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu leczenia Dawida poprzez wpłatę darowizny na indywidualne subkonto chłopaka oraz przekazanie 1% podatku w okresie rozliczeniowym. Każda pomoc na tym etapie ma znaczenie i stanowi duże wsparcie, nie tylko finansowe.


Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, A. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
13 1050 0099 6781 1000 1000 0645
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Dawid OSOWSKI”


Wpłać darowiznę on-line

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pomoc

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Pomoc

adam

Pomóżmy naszemu Adasiowi!

Ewa Chojnacka11 lutego 2018
xc

Zachęcamy do pomagania!

Ewa Chojnacka10 października 2017
olek

Przybij piąteczkę dla Oleczka!

Redakcja17 stycznia 2017
2

Kto pomoże małemu Olkowi?

Redakcja28 lipca 2016