Kuba Cup 2017 w doborowej obsadzie – Gazeta Kłobucka
Truskolasy

Kuba Cup 2017 w doborowej obsadzie

W jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju „Kuba Cup 2017” w Truskolasach rywalizować będzie dziesięć zespołów z pięciu województw: mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i śląskiego.
Stanisław Wrzesiński
Kuba Cup 2017 w doborowej obsadzie

PIŁKA MŁODZIEŻOWA. W środę 20 grudnia (początek o 9.15) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Truskolasach odbędzie się XI Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Orlików „Kuba Cup 2017” (2007 r. i mł.). W tegorocznej doborowej obsadzie rywalizować będzie dziesięć zespołów z pięciu województw: mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i śląskiego

Głównym organizatorem turnieju oraz fundatorem licznych pucharów i nagród rzeczowych jest pochodzący z Truskolasów absolwent miejscowej szkoły podstawowej, wybitny reprezentant Polski Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg). W tegorocznej imprezie zagrają: Białe Orły Warszawa, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Odra Opole, Górnik Zabrze, GKS Gieksa Katowice, Raków Częstochowa, Akademia Sportowa Lubliniec oraz dwaj przedstawiciele naszego powiatu: ULKS Herkules Truskolasy i Klub Sportowy Panki. Oczywiście popularny Kuba, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie obecny na piłkarskim turnieju, którego współorganizatorami są ponadto jego Fundacja „Ludzki Gest”, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach oraz przyszkolny klub ULKS „Herkules”.

Wcześniej, w sobotę 16 grudnia (początek o 9.15), również w hali sportowej Zespołu Szkół w Truskolasach, odbędzie się XVII Turniej Halowej Piłki Nożnej Trampkarzy „Herkules Cup 2017” (2003 r. i mł.), którego głównymi organizatorami są działający od 1999 roku ULKS Herkules Truskolasy oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku. Do rywalizacji przystąpi osiem zespołów, w tym m.in. UKS Raków Częstochowa, Klub Sportowy Panki, UKS Sokół Wręczyca Wielka, Amator Golce czy Olimpia i Herkules Truskolasy. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Truskolasy

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Truskolasy

tr

Dzieciaki dla Niepodległej

Jarosław Jędrysiak19 listopada 2018
gi

Biegali przeciw używkom

Stanisław Wrzesiński11 listopada 2018
hh

Dołożą na kościół

Jarosław Jędrysiak4 października 2018
32

Mobilna Akademia Młodych Orłów

Stanisław Wrzesiński16 września 2018
kuba

102 mecze Jakuba Błaszczykowskiego

Stanisław Wrzesiński15 września 2018
policja4

Pijany dachował

Jarosław Jędrysiak2 września 2018