Kuba Cup 2017 w doborowej obsadzie – Gazeta Kłobucka
Truskolasy

Kuba Cup 2017 w doborowej obsadzie

W jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju „Kuba Cup 2017” w Truskolasach rywalizować będzie dziesięć zespołów z pięciu województw: mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i śląskiego.
Stanisław Wrzesiński
Kuba Cup 2017 w doborowej obsadzie

PIŁKA MŁODZIEŻOWA. W środę 20 grudnia (początek o 9.15) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Truskolasach odbędzie się XI Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Orlików „Kuba Cup 2017” (2007 r. i mł.). W tegorocznej doborowej obsadzie rywalizować będzie dziesięć zespołów z pięciu województw: mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i śląskiego

Głównym organizatorem turnieju oraz fundatorem licznych pucharów i nagród rzeczowych jest pochodzący z Truskolasów absolwent miejscowej szkoły podstawowej, wybitny reprezentant Polski Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg). W tegorocznej imprezie zagrają: Białe Orły Warszawa, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Odra Opole, Górnik Zabrze, GKS Gieksa Katowice, Raków Częstochowa, Akademia Sportowa Lubliniec oraz dwaj przedstawiciele naszego powiatu: ULKS Herkules Truskolasy i Klub Sportowy Panki. Oczywiście popularny Kuba, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie obecny na piłkarskim turnieju, którego współorganizatorami są ponadto jego Fundacja „Ludzki Gest”, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach oraz przyszkolny klub ULKS „Herkules”.

Wcześniej, w sobotę 16 grudnia (początek o 9.15), również w hali sportowej Zespołu Szkół w Truskolasach, odbędzie się XVII Turniej Halowej Piłki Nożnej Trampkarzy „Herkules Cup 2017” (2003 r. i mł.), którego głównymi organizatorami są działający od 1999 roku ULKS Herkules Truskolasy oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku. Do rywalizacji przystąpi osiem zespołów, w tym m.in. UKS Raków Częstochowa, Klub Sportowy Panki, UKS Sokół Wręczyca Wielka, Amator Golce czy Olimpia i Herkules Truskolasy. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Truskolasy

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Truskolasy

32

Mobilna Akademia Młodych Orłów

Stanisław Wrzesiński16 września 2018
kuba

102 mecze Jakuba Błaszczykowskiego

Stanisław Wrzesiński15 września 2018
policja4

Pijany dachował

Jarosław Jędrysiak2 września 2018
olimpia

Olimpia Truskolasy z pucharem starosty

Stanisław Wrzesiński10 sierpnia 2018
vcf

Jerzy Brzęczek nowym trenerem reprezentacji Polski!

Ewa Chojnacka12 lipca 2018
fd

Sto meczów niezłomnego Kuby z Truskolasów

Stanisław Wrzesiński22 czerwca 2018