Potrąciła pieszego na Częstochowskiej – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Potrąciła pieszego na Częstochowskiej

Na nieoświetlonym fragmencie ulicy Częstochowskiej doszło do potrącenia pieszego, a następnie kolizji trzech samochodów.
KPP KŁOBUCK
Potrąciła pieszego na Częstochowskiej

POLICJA. W piątek przed Wigilią tuż przed szóstą wieczorem doszło w Kłobucku do wypadku z udziałem pieszego i zderzenia na drodze kilku aut

Policja jeszcze wyjaśnia szczegóły tego drogowego zdarzenia, ale są już wstępne ustalenia. Wynika z nich, że 42-letnia kobieta, mieszkanka Kłobucka, która jechała peugeotem w kierunku Libidzy, potrąciła 31-letniego mężczyznę, obywatela Ukrainy, który z pobocza miał wejść wprost pod nadjeżdżające auto. Pieszy odniósł poważne obrażenia ciała i został zabrany do szpitala w Częstochowie. Stan zdrowia potrąconego sprawił, że dopiero zlecone badania pozwolą stwierdzić stan jego trzeźwości w chwili wypadku. Sprawdzono natomiast, że 42-latka prowadziła peugeota na trzeźwo.

W tym samy zdarzeniu drogowym uczestniczyły jeszcze dwa inne pojazdy, które również jechały w kierunku Libidzy. Na peugeota 42-latki najechał renault prowadzony przez 30-latka z Kłobucka. Po chwili w to auto uderzyło jeszcze bmw prowadzone przez 21-latka z gminy Lipie. Mundurowi ustalili, że także ci dwaj kierowcy prowadzili na trzeźwo. W zdarzeniu nie odnieśli obrażeń ciała.

– Teraz wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Szczegółowe okoliczności sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora – dodaje rzecznik naszej policji, sierż. szt. Kamil Raczyński. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

foto

FOTOGRAFICZNY ZARYS DZIEJÓW

Ewa Chojnacka20 września 2018
nb

Gmina wesprze wyjazd harcerzy

Jarosław Jędrysiak20 września 2018
water

TARGI INSTALACYJNE – WATER PLUS

Ewa Chojnacka19 września 2018
rynek

Targowisko nie takie piękne, jak je malują?

Jarosław Jędrysiak19 września 2018
foto

Mnóstwo zdjęć dawnego Kłobucka

Jarosław Jędrysiak17 września 2018
vc

Miasto jeszcze dołoży do drogi do Kamyka

Jarosław Jędrysiak16 września 2018