Udany występ pingpongistów w wigilijnym turnieju – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Udany występ pingpongistów w wigilijnym turnieju

Podczas XIX Międzywojewódzkiego Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach drugie miejsce wśród kadetów wywalczył Bartłomiej Kowalik (OSiR Kłobuck).
ARCHIWUM OSIR KŁOBUCK
Udany występ pingpongistów w wigilijnym turnieju

TENIS STOŁOWY. Z sukcesami w postaci medali powrócili z mającego wieloletnią tradycję oraz sportową renomę XIX Międzywojewódzkiego Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach tenisiści stołowi OSiR-u Kłobuck i UKS-u Tygrysy Krzepice

28 grudnia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach na 24 stołach, w dziesięciu kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczęta i chłopców oraz amatorów i zrzeszonych zawodników, przez prawie cały dzień rywalizowało 230 uczestników, a wśród nich tenisiści stołowi OSiR -u Kłobuck i UKS- Tygrysy Krzepice. Podczas tenisowej imprezy srebrne medale wywalczyli pingpongiści OSiR-u Kłobuck: Alicja Gruca w młodziczkach i Bartłomiej Kowalik w kadetach. Brązowe medale w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Zuzanna Pawełczak, Maksymilian Michałowski, Oliwer Brzozowski (wszyscy OSiR Kłobuck) oraz Julia Rudnik (UKS Tygrysy Krzepice; instruktor Dariusz Jankowski). Na czwartym miejscu wśród młodzików uplasowali się Karolina Krawczyńska (Tygrysy) i Filip Łakomy, a w kadetach Jan Sołtysiak (OSiR). Do finałowych ósemek, premiowanych nagrodami, awansowali także: Maja Bladocha, Adrian Paszkiewicz, Karol Świąć, Aleksandra Kotowicz i Marcin Żogała.

– Okazałe puchary, nagrody i dyplomy wręczała naczelnik edukacji i sportu w Żorach Bożena Dąbrowska, prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robert Wielgosz, dyrektor MOSiR Arkadiusz Stanula oraz inicjator turnieju, były poseł Karol Łużniak. Z międzywojewódzkiego turnieju obszerną relację przeprowadziła Telewizja Katowice, ponieważ jest to tradycyjnie od 19 lat rozgrywany, mocno obsadzony młodymi zawodniczkami i zawodnikami ze Śląska oraz są- siadujących województw turniej, kończący 2017 rok – informuje instruktor sekcji tenisa stołowego OSiR Kłobuck Grzegorz Garbaciak. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

fwvs

Jak walczyć z bezmyślnym parkowaniem?

Jarosław Jędrysiak11 grudnia 2018
progi

Zrobili za wysokie progi? wśród rodziców uczniów szkoły. No…

Jarosław Jędrysiak4 grudnia 2018
radni

Radni rwą się do pracy

Jarosław Jędrysiak28 listopada 2018
fgh

Przedszkolanki z medalami

Jarosław Jędrysiak22 listopada 2018
gh

Cysterny spowodują pękanie domów?

Jarosław Jędrysiak20 listopada 2018
etfg

Przedszkolaki dla Niepodległej

Ewa Chojnacka15 listopada 2018