Kto robi więcej na Niwie? – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Kto robi więcej na Niwie?

ARCHIWUM.
Kto robi więcej na Niwie?

Może poczuł się pan dotknięty, bo jest pan wrażliwy na punkcie tego, że na Niwie robiło się kiedyś mniej – odpowiedziała radna.

Wierzę, że wiele spraw można załatwić nie tutaj, na sali sesyjnej, ale w gabinecie burmistrza czy w wydziale inwestycyjnym, gdzie często bywam. W taki właśnie sposób załatwiłem naprawę drogi na pani osiedlu – powiedział do radnej Kotkowskiej Jerzy Kulej.

Czy, jak twierdzi radna Ewelina Kotkowska, Niwa to miejsce zapomniane na inwestycyjnej mapie Kłobucka, czy robi się tu równie dużo co w innych dzielnicach?

Podczas ostatniej sesji rady gminy radny Jerzy Kulej (Koalicja Samorządowa) odniósł się do wypowiedzi radnej Eweliny Kotkowskiej (SLD), która podczas ustalania budżetu na 2018 roku stwierdziła, że do tej pory Niwa była dzielnicą zapomnianą pod względem inwestycji.

– Wie pani, jedni mówią – inni robią. Ja należę do tych drugich. Pani pewnie staranniej dobiera słowa, to pani dużo mówi – podsumował Kulej. – Wierzę, że wiele spraw można załatwić nie tutaj, na sali sesyjnej, jak to powiedział kiedyś mój kolega Janek Puchała, ale w gabinecie burmistrza czy w wydziale inwestycyjnym, gdzie często bywam. W taki właśnie sposób załatwiłem naprawę drogi na pani osiedlu – skwitował radny.

Ewelina Kotkowska odpowiedziała, że jej wypowiedź nie miała uderzyć w dobre imię Jerzego Kuleja, który radnym jest już od wielu lat.

– Może poczuł się pan dotknięty, bo jest pan wrażliwy na punkcie tego, że na Niwie robiło się kiedyś mniej – mówi radna. – Ja działam zgodnie z przepisami prawa, piszę, interpeluję i rozmawiam – podsumowała radna. O ile to, co o Niwie mówi radna, może być faktem, to już jej wypowiedź wzbudza zdziwienie, bo przez wiele ostatnich lat to właśnie SLD, do którego należy Ewelina Kotkowska, miało swoich burmistrzów i radnych w gminie. (mag)

2 komentarze

2 Komentarze

  1. miłośnik PKP

    31 stycznia 2018 at 21:07

    I proszę na 2 raz informować lokalnie jak przejedzie parowóz przez stacje Kłobuck na Zduńską Wolę jak to było w grudniu 2013 a nie się afiszować bo Szydło obiecała wznowić przewozy osobowe na linie nr 131 m.in przez Kłobuck.

  2. Cygan

    30 stycznia 2018 at 14:47

    Tak radni kłobuccy i na czele z Ewelinką Kotkowską, ile z nich korzyści dla miasta, mieszkańców?. Mam nadzieje, że może w końcu ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż starej kolejki wąskotorowej powstanie na terenie gmin Kłobuck i Wręczyca Wielka. W Kłobucku nie ma takich ścieżek pomijając te w parkach. Tym bardziej, że mowa o niej była już od 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

4

Muszą jeździć w kółko

Jarosław Jędrysiak17 stycznia 2019
magdalena

Magdalena Kasprzak odeszła z urzędu

Ewa Chojnacka15 stycznia 2019
budzet

Co w budżecie na 2019?

Jarosław Jędrysiak15 stycznia 2019
sukcesy

Sukcesy pingpongistów OSiR-u Kłobuck

Stanisław Wrzesiński14 stycznia 2019
park

Park przemysłowy coraz bliżej

Jarosław Jędrysiak14 stycznia 2019
ania

Spotkanie z bajkami Ani Sokół

Jarosław Jędrysiak13 stycznia 2019