Odpowiedzialna reklama zakładów bukmacherskich – Gazeta Kłobucka
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Odpowiedzialna reklama zakładów bukmacherskich

ARCHIWUM.
Odpowiedzialna reklama zakładów bukmacherskich

Nie ulega wątpliwości, że ustawa hazardowa w istotny sposób wpłynęła na obecną sytuację branży bukmacherskiej w Polsce. Po za podatkami nałożonymi na bukmacherów, wprowadzono również liczne ograniczenia reklamy. Wszystko po to, aby uchronić duże grono graczy przed szkodliwym wpływem hazardu. W jaki sposób muszą funkcjonować bukmacherzy aby w żaden sposób nie naruszać zapisów zawartych w ustawie hazardowej?

W jaki sposób mogą się reklamować bukmacherzy?
Legalni bukmacherzy internetowi nie mogą już wywoływać skojarzeń zakładów sportowych z bogactwem, prestiżem oraz sukcesem zawodowym. Zabronione jest również korzystać z podtekstów seksualnych. W ten sposób, firmy bukmacherskie muszą stawiać na rzetelną i neutralną reklamę opisującą ofertę. Jednocześnie, zadaniem bukmacherów jest kształtowanie prawidłowego poglądu na zakłady sportowe, które mają być formą bezpiecznej rozrywki, a nie sposobem na szybkie i łatwe zarabianie przez Internet.

Najlepszą formą reklamy bukmacherskiej wciąż sponsoring
Bukmacherzy wciąż mogą decydować się na tradycyjną i sprawdzoną formę reklamy – sponsorowanie klubów sportowych oraz ważnych wydarzeń. W ten sposób firmy docierają do szerokiego grona odbiorców przy jednoczesnym przestrzeganiu przepisów. Niemal każdy legalny bukmachers sponsoruje klub piłkarski z Ekstraklsy. Fortuna wspiera Legię Warszawa, STS Jagiellonię Białystok, a LVbet jest oficjalnym sponsorem Wisły Kraków. To tylko niektóre przykłady bardzo szerokiego sponsoringu polskiego sportu przez zakłady bukmacherskie.

Legalne zakłady bukmacherskie – konieczne podatki
Jedna zmiana w branży bukmacherskiej szczególnie nie przypadła do gustu graczom. A mianowicie – opodatkowanie zakładów bukmacherskich. Tyle tylko, że podatki płacą oczywiście użytkownicy. Konkretnie chodzi o dwa rodzaje podatku: 12-procentowy podatek od każdej stawki przeznaczonej na zakład bukmacherski, a także 10-procentowy podatek od jednorazowej wygranej powyżej 2280 złotych. Czy to zniechęca graczy? By może do zarobkowej gdy na zakładach bukmacherskich. Gracze rekreacyjni znacznie łatwiej pogodzili się ze zmianami wprowadzonymi przez ustawę hazardową.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w ARTYKUŁ SPONSOROWANY

kamper

Bezpieczeństwo w podróży kamperem

Ewa Chojnacka8 sierpnia 2018
zl

Jak pożyczać mądrze? Jak nie dać się oszukać?

Ewa Chojnacka5 czerwca 2018
vds

Na co uważać kupując walutę w kantorze?

Ewa Chojnacka28 maja 2018
Untitled-1

BÓL KRĘGOSŁUPA – JAK GO SKUTECZNIE LECZYĆ?

Ewa Chojnacka16 maja 2018
pieniadze

Porównywarki kredytów – to się opłaca!

Ewa Chojnacka15 maja 2018
opalenizna

Pochwal się piękną i zdrową opalenizną

Ewa Chojnacka8 maja 2018