Weź udział w niezwykłym konkursie – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Weź udział w niezwykłym konkursie

Pierwszy zestaw kostek – wskazówek wylosował burmistrz Kłobucka.
ORGANIZATOR KONKURSU
Weź udział w niezwykłym konkursie

KONKURS. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im św. Dominika Savio w Kłobucku zaprasza uczniów szkół gminnych oraz osoby dorosłe – mieszkańców gminy Kłobuck – do udziału w konkursie literackim

Trudno nie przyznać, że I Gminny Konkurs Literacki Story Cubes „Kości zostały rzucone…” to konkurs niezwykły. Tu potrzeba jednocześnie kreatywności, talentu i jednocześnie odrobiny szczęścia. Zadanie jest niby proste: dać się ponieść wyobraźni i stworzyć swoją opowieść. Ale nie tak całkiem dowolnie. Można by powiedzieć, że kierunek będzie tu wyznaczać losowanie. Jak?

Co tydzień przez trzy kolejne tygodnie będą losowane po trzy kostki. Pierwszy zestaw już wylosowano. Dokładniej rzecz biorąc, wylosował je burmistrz Jerzy Zakrzewski – a w kolejnych tygodniach zrobią to inne wskazane przez organizatora osoby. Takie wylosowane kostki to zestaw wskazówek dla autora. Opowieść musi bowiem nawiązywać do tego, co wskazują kostki. Pierwsza część opowiadania to 3 kostki z pierwszego tygodnia, druga część pracy – 3 kostki z drugiego tygodnia, część ostatnia – 3 kostki z ostatniego tygodnia. Terminy tych niecodziennych losowań są znane. A wszelkie informacje organizatora będą umieszczane w trzech miejscach: na stronie szkoły, na facebookowym profilu szkoły oraz na łamach „Gazety Kłobuckiej”. W trzech terminach: 9 marca, 16 marca i 23 marca. To trzy kolejne piątki z dzisiejszym włącznie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w niezwykłym konkursie odsyłamy po szczegóły do regulaminu zabawy na internetowej stronie szkoły: klobuck.spsk.info.pl. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

4

Muszą jeździć w kółko

Jarosław Jędrysiak17 stycznia 2019
magdalena

Magdalena Kasprzak odeszła z urzędu

Ewa Chojnacka15 stycznia 2019
budzet

Co w budżecie na 2019?

Jarosław Jędrysiak15 stycznia 2019
sukcesy

Sukcesy pingpongistów OSiR-u Kłobuck

Stanisław Wrzesiński14 stycznia 2019
park

Park przemysłowy coraz bliżej

Jarosław Jędrysiak14 stycznia 2019
ania

Spotkanie z bajkami Ani Sokół

Jarosław Jędrysiak13 stycznia 2019