Weź udział w niezwykłym konkursie – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Weź udział w niezwykłym konkursie

Pierwszy zestaw kostek – wskazówek wylosował burmistrz Kłobucka.
ORGANIZATOR KONKURSU
Weź udział w niezwykłym konkursie

KONKURS. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im św. Dominika Savio w Kłobucku zaprasza uczniów szkół gminnych oraz osoby dorosłe – mieszkańców gminy Kłobuck – do udziału w konkursie literackim

Trudno nie przyznać, że I Gminny Konkurs Literacki Story Cubes „Kości zostały rzucone…” to konkurs niezwykły. Tu potrzeba jednocześnie kreatywności, talentu i jednocześnie odrobiny szczęścia. Zadanie jest niby proste: dać się ponieść wyobraźni i stworzyć swoją opowieść. Ale nie tak całkiem dowolnie. Można by powiedzieć, że kierunek będzie tu wyznaczać losowanie. Jak?

Co tydzień przez trzy kolejne tygodnie będą losowane po trzy kostki. Pierwszy zestaw już wylosowano. Dokładniej rzecz biorąc, wylosował je burmistrz Jerzy Zakrzewski – a w kolejnych tygodniach zrobią to inne wskazane przez organizatora osoby. Takie wylosowane kostki to zestaw wskazówek dla autora. Opowieść musi bowiem nawiązywać do tego, co wskazują kostki. Pierwsza część opowiadania to 3 kostki z pierwszego tygodnia, druga część pracy – 3 kostki z drugiego tygodnia, część ostatnia – 3 kostki z ostatniego tygodnia. Terminy tych niecodziennych losowań są znane. A wszelkie informacje organizatora będą umieszczane w trzech miejscach: na stronie szkoły, na facebookowym profilu szkoły oraz na łamach „Gazety Kłobuckiej”. W trzech terminach: 9 marca, 16 marca i 23 marca. To trzy kolejne piątki z dzisiejszym włącznie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w niezwykłym konkursie odsyłamy po szczegóły do regulaminu zabawy na internetowej stronie szkoły: klobuck.spsk.info.pl. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

gralnia

Gralnia po raz drugi

Jarosław Jędrysiak17 października 2018
cus

OSiR już po remoncie! [WIDEO & FOTO]

Jarosław Jędrysiak17 października 2018
specjalistka

Specjalistka od czasów Długosza

Jarosław Jędrysiak16 października 2018
vc

Awantura wokół Seteczki

Jarosław Jędrysiak16 października 2018
dlugosza

Rusza przebudowa ulicy Długosza

Jarosław Jędrysiak15 października 2018
319

Płot ze starych łóżek?

Jarosław Jędrysiak11 października 2018