Weź udział w niezwykłym konkursie – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Weź udział w niezwykłym konkursie

Pierwszy zestaw kostek – wskazówek wylosował burmistrz Kłobucka.
ORGANIZATOR KONKURSU
Weź udział w niezwykłym konkursie

KONKURS. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im św. Dominika Savio w Kłobucku zaprasza uczniów szkół gminnych oraz osoby dorosłe – mieszkańców gminy Kłobuck – do udziału w konkursie literackim

Trudno nie przyznać, że I Gminny Konkurs Literacki Story Cubes „Kości zostały rzucone…” to konkurs niezwykły. Tu potrzeba jednocześnie kreatywności, talentu i jednocześnie odrobiny szczęścia. Zadanie jest niby proste: dać się ponieść wyobraźni i stworzyć swoją opowieść. Ale nie tak całkiem dowolnie. Można by powiedzieć, że kierunek będzie tu wyznaczać losowanie. Jak?

Co tydzień przez trzy kolejne tygodnie będą losowane po trzy kostki. Pierwszy zestaw już wylosowano. Dokładniej rzecz biorąc, wylosował je burmistrz Jerzy Zakrzewski – a w kolejnych tygodniach zrobią to inne wskazane przez organizatora osoby. Takie wylosowane kostki to zestaw wskazówek dla autora. Opowieść musi bowiem nawiązywać do tego, co wskazują kostki. Pierwsza część opowiadania to 3 kostki z pierwszego tygodnia, druga część pracy – 3 kostki z drugiego tygodnia, część ostatnia – 3 kostki z ostatniego tygodnia. Terminy tych niecodziennych losowań są znane. A wszelkie informacje organizatora będą umieszczane w trzech miejscach: na stronie szkoły, na facebookowym profilu szkoły oraz na łamach „Gazety Kłobuckiej”. W trzech terminach: 9 marca, 16 marca i 23 marca. To trzy kolejne piątki z dzisiejszym włącznie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w niezwykłym konkursie odsyłamy po szczegóły do regulaminu zabawy na internetowej stronie szkoły: klobuck.spsk.info.pl. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

upał dziecko

Pijani ludzie i płaczące dziecko w aucie

Jarosław Jędrysiak19 sierpnia 2018
karetka (1)

Tir staranował karetkę

Jarosław Jędrysiak18 sierpnia 2018
sole

Sołectwa dostaną wsparcie

Jarosław Jędrysiak13 sierpnia 2018
ff

Więcej miejsc parkingowych

Magdalena Kurzak11 sierpnia 2018
mm

Komendant inspektorem

Jarosław Jędrysiak5 sierpnia 2018
gh

1,3 mln popłynie do Kłobucka

Magdalena Kurzak4 sierpnia 2018