Drogowy mściciel stworzył zagrożenie dla dziecka – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Drogowy mściciel stworzył zagrożenie dla dziecka

Drogowy mściciel stworzył zagrożenie dla dziecka

NASZE INTERWENCJE. Nasza czytelniczka z gminy Lipie spotkała się z aktem drogowej agresji. Była to bardzo stresująca sytuacja, tym bardziej że kobieta jechała ze swoim 3-letnim dzieckiem

To był ranek, około godziny 7. w poprzedni czwartek, 15 marca. Nasza czytelniczka jechała samochodem drogą od strony Lipia i dojeżdżała do obwodnicy Krzepic. Jako pasażera wiozła swoje małe, 3-letnie dziecko. Zatrzymała się na skrzyżowaniu z obwodnicą. Od strony Wielunia jechały samochody, którym musiała ustąpić pierwszeństwa. Tymczasem z tyłu podjechał i stanął tuż za nią granatowy volkswagen passat kombi. Za jego kierownicą, jak się za chwilę okazało, siedział pirat drogowy. Kobieta, wioząc dziecko, nie miała zamiaru podejmować ryzyka i wciskać się przed nadjeżdżające po głównej drodze samochody. Niecierpliwemu kierowcy passata to się wyraźnie nie spodobało. Zaczął trąbić.

– Ruszyłam chwilę potem i jechałam dalej obwodnicą w kierunku Kłobucka. Ten kierowca wyprzedził mnie zaraz jeszcze na podwójnej ciągłej i minął tak blisko, że prawie zepchnął moje auto z drogi na pobocze. Przy około 70 km/h nie było to bezpieczne. A jak tylko mnie wyprzedził, to nagle ostro zahamował tuż przed moją maską. Dwa razy – relacjonuje nasza czytelniczka. – Nie chodzi o mnie, może bym na tę sytuację machnęła ręką, ale ja jechałam z 3-letnim dzieckiem! – podkreśla mieszkanka Zbrojewska.

Kobieta zdołała zanotować numery rejestracyjne granatowego passata kombi. Zgłosiła ten przejaw drogowej agresji i zarazem zachowanie skrajnie niebezpieczne na policję. Zadzwoniła też do naszej redakcji. Uważa, że takie zachowanie kierowcy zasługuje na potępienie – i ma całkowitą rację. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

v

112 na godzinę po Krzepicach

Jarosław Jędrysiak1 października 2018
stacja

Stacja już uzdatnia wodę

Jarosław Jędrysiak25 września 2018
ceramika

Zabawy z gliną

Jarosław Jędrysiak23 września 2018
re

Grali całkiem na serio

Jarosław Jędrysiak19 września 2018
yt

Skończy się slalom na rynku

Jarosław Jędrysiak19 września 2018
gedrf

50 lat razem

Jarosław Jędrysiak15 września 2018