Niech stanie się zieleń – Gazeta Kłobucka
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Niech stanie się zieleń

ARCHIWUM.
Niech stanie się zieleń

Właśnie trwa wiosna i zewsząd otacza nas piękna zieleń. Jej soczysta barwa, którą tak lubimy, wcale nie musi przemijać się wraz z nastaniem upałów. Musimy jednak o nią odpowiednio zadbać. Pomoże w tym chętnie sklep Zielono Mi

W nowym sklepie Zielono Mi, który właśnie został otwarty w Białej przy Częstochowskiej 65 (niedaleko również nowego Lewiatana), w jednym miejscu można znaleźć w zasadzie wszystko, co wiąże się z korzystaniem z wody w ogrodzie. Zacznijmy od nawadniania trawników. W Zielono Mi w Białej oferują rury nawadniające o różnych parametrach, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów, wszelkiego rodzaju niezbędne złączki, redukcje, duży wybór zraszaczy. Jeśli mamy zamiar zainstalować lub wymienić system nawadniania trawników na terenie swojej posesji, tu dostaniemy komplet potrzebnego nam wyposażenia. I nie tylko. Założyciele sklepu Zielono Mi mają spore doświadczenie zawodowe w zakresie zakładania, prowadzenia i nawadniania ogrodów, więc możemy tu liczyć na kontakt i poradę udzieloną przez osoby znające tę tematykę do głębi. Z tych doświadczeń wynika też jakość oferowanych towarów i nowoczesność rozwiązań. Taki system nawadniający może być bardzo wygodny z punktu widzenia użytkownika – i działać zupełnie automatycznie. Nam pozostanie po prostu cieszyć się soczystą zielenią, która nas otacza.

Zielono Mi specjalizuje się nie tylko w nawadnianiu. Dostaniemy tu też w jednym miejscu wszystko, czego potrzeba, by nasze oczko wodne stało się piękniejsze i by było przy tym bezpieczne. Sklep oferuje akcesoria do oczek wodnych, ma też niezbędne artykuły BHP. I w tym zakresie można liczyć nie tylko na dostępność wysokiej jakości asortymentu, ale i na fachowe porady praktyków. Ogród pełen soczystej zieleni, dobrze nawodnionych więc i dobrze wyglądających roślin ogrodowych, ozdobiony urokliwym oczkiem wodnym można uzupełnić jeszcze o dopasowane oświetlenie. Tu też lepiej nie zdawać się na metodę prób i błędów, ale zawierzyć fachowym poradom specjalistów z Zielono Mi. Dla wszystkich najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego w ogrodzie najlepiej jest zastosować bezpieczne dla ludzi i zwierząt oświetlenie niskonapięciowe. Takie właśnie dostaniemy w sklepie w centrum Białej. W rozmowie z praktykami znającymi się na prowadzeniu ogrodów możemy też liczyć na sugestie, jakie oświetlenie najlepiej sprawdzi się właśnie w naszym ogrodzie. Możemy się też po prostu zdać na własna wizję – i zrealizować ją przy pomocy sprzętu, który w Zielono Mi dostaniemy w komplecie w jednym miejscu.

Jak w każdym dobrym sklepie, który służy miłośnikom ogrodów, w Zielono Mi dostaniemy też oczywiście szereg innych towarów. Jak trawy, nawozy, torf, korę. Warto przyjść i zobaczyć. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w ARTYKUŁ SPONSOROWANY

art_spons

Odkryto bezoperacyjny sposób na walkę z bólem pleców i odbudowę zniszczonych stawów!

Ewa Chojnacka25 stycznia 2019
10lat

Po 10 latach udręki znowu mogę normalnie chodzić!

Ewa Chojnacka19 stycznia 2019
majerowiewpis

Rodzinna firma Majerowie z Krzepic produkuje wyjątkowe rzeczy!

Ewa Chojnacka24 listopada 2018
u[

Ubezpieczenie sprzętu Apple

Ewa Chojnacka31 października 2018
asd

II tura wyborów we Wręczycy

Ewa Chojnacka28 października 2018
pokaz

Wskutek przerostu prostaty byłem o krok od kalectwa. Uratował mnie cud!

Ewa Chojnacka27 października 2018