Ćwierć wieku po maturze – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Ćwierć wieku po maturze

To była zgrana klasa i nie przypadkiem tak wielu jej dawnych uczniów chciało się spotkać 25 lat po maturze. Wspominali dawne lata wspólnie z jednym ze swych profesorów.
ARCH.
Ćwierć wieku po maturze

JUBILEUSZ. 25 lat od ostatnich lekcji w liceum upłynęło szybciej niż mogłoby się wydawać. Postanowili więc spotkać się, porozmawiać, powspominać

Ta klasa zaczynała naukę w liceum w Krzepicach w tak ważnych dla Polski latach, gdy następowała zmiana ustroju politycznego. Cztery lata później kończyła ją maturą. Od czasu, gdy w 1993 roku „kwitły kasztany”, do dziś upłynęło dokładnie ćwierć wieku. To dość czasu, by powspominać tamte lata. Aż ponad dwudziestu dawnych uczniów tej jednej z licealnych klas z Krzepic uznało, że to świetna okazja, by spotkać się znowu. Za każdym z nich ćwierć wieku na własnych drogach życia – lata, o których przyjaciele ze szkolnych ław zapewne chcieliby się czegoś dowiedzieć. Czy spełniły się dawne marzenia i plany? Co zostało w pamięci z czasów szkolnych?

Spotkanie – jak nas zapewniono – udało się świetnie. I tą wspólną radością jego uczestnicy postanowili podzielić się z nami wszystkimi – przesyłając na adres naszej redakcji swe wspólne zdjęcie. Ćwierć wieku po maturze. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

yyy

Nowe życie kolorowych skrawków

Jarosław Jędrysiak10 marca 2019
fg

Kompletują radę seniorów

Jarosław Jędrysiak9 marca 2019
rteg

Stacja działa, ale filtry są zapchane

Jarosław Jędrysiak2 marca 2019
alkomat

Zamknął skalę alkomatu

Jarosław Jędrysiak25 lutego 2019
7u6

Spotkanie Wschodu z Zachodem

Jarosław Jędrysiak24 lutego 2019
dni

Szeroko otwarte drzwi szkoły

Jarosław Jędrysiak17 lutego 2019