Ćwierć wieku po maturze – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Ćwierć wieku po maturze

To była zgrana klasa i nie przypadkiem tak wielu jej dawnych uczniów chciało się spotkać 25 lat po maturze. Wspominali dawne lata wspólnie z jednym ze swych profesorów.
ARCH.
Ćwierć wieku po maturze

JUBILEUSZ. 25 lat od ostatnich lekcji w liceum upłynęło szybciej niż mogłoby się wydawać. Postanowili więc spotkać się, porozmawiać, powspominać

Ta klasa zaczynała naukę w liceum w Krzepicach w tak ważnych dla Polski latach, gdy następowała zmiana ustroju politycznego. Cztery lata później kończyła ją maturą. Od czasu, gdy w 1993 roku „kwitły kasztany”, do dziś upłynęło dokładnie ćwierć wieku. To dość czasu, by powspominać tamte lata. Aż ponad dwudziestu dawnych uczniów tej jednej z licealnych klas z Krzepic uznało, że to świetna okazja, by spotkać się znowu. Za każdym z nich ćwierć wieku na własnych drogach życia – lata, o których przyjaciele ze szkolnych ław zapewne chcieliby się czegoś dowiedzieć. Czy spełniły się dawne marzenia i plany? Co zostało w pamięci z czasów szkolnych?

Spotkanie – jak nas zapewniono – udało się świetnie. I tą wspólną radością jego uczestnicy postanowili podzielić się z nami wszystkimi – przesyłając na adres naszej redakcji swe wspólne zdjęcie. Ćwierć wieku po maturze. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

fff

Porządek pod liceum

Jarosław Jędrysiak17 października 2018
v

112 na godzinę po Krzepicach

Jarosław Jędrysiak1 października 2018
stacja

Stacja już uzdatnia wodę

Jarosław Jędrysiak25 września 2018
ceramika

Zabawy z gliną

Jarosław Jędrysiak23 września 2018
re

Grali całkiem na serio

Jarosław Jędrysiak19 września 2018
yt

Skończy się slalom na rynku

Jarosław Jędrysiak19 września 2018