Kolejna skarbniczka gminy – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Kolejna skarbniczka gminy

To osoba, która do tej pory była główną księgową w KRUS-ie w Częstochowie – anonsował Praski. – To mieszkanka Przystajni, pani Ewa Grajcar. Będzie mogła przyjść do pracy w najbliższych dniach – dodał.
Kolejna skarbniczka gminy

SAMORZĄD. Choć w materiałach oficjalnych gminy w internecie jeszcze tej informacji nie zaktualizowano, od 1 lipca gmina Panki ma nową skarbniczkę

– Pani Jolanta Kiepura złożyła wypowiedzenie – przypomniał na sesji Bogdan Praski. – Dzisiaj właśnie kończy pracę i jej umowa wygasła. Dlatego trzeba ją odwołać i powołać nowego skarbnika – wyjaśnił wójt podczas sesji w poprzedni piątek.

O okolicznościach rezygnacji poprzedniej skarbnik już pisaliśmy. Wójt powtórzył, że gmina niejako przegrała tu konkurencję z prywatnymi pracodawcami, którzy mieli dla skarbniczki gminy atrakcyjniejszą ofertę pracy.

– Pani Kiepura dzwoniła i złożyła na moje ręce podziękowania dla rady za współpracę – dodała przewodnicząca Urszula Bujak.

– Tak ułożonej i systematycznej osoby, jak pani Kiepura, każdemu pracodawcy można zazdrościć – dodał Praski.

Zaraz po formalnym odwołaniu skarbniczki rada gminy podjęła uchwałę o przyjęciu na tę funkcję kolejnej osoby. Nieco dziwnie wyglądało tu to, że osoba powoływana na skarbniczkę nie była obecna na sesji. Wójt tłumaczył, że to wynik terminu dawno umówionej wizyty lekarskiej. Wierzymy – choć sytuacja z powoływaniem nieobecnej i niekoniecznie dobrze znanej osoby była nieco dziwna.

– To osoba, która do tej pory była główną księgową w KRUS-ie w Częstochowie – anonsował Praski. – To mieszkanka Przystajni, pani Ewa Grajcar. Będzie mogła przyjść do pracy w najbliższych dniach – dodał. Rada jednogłośnie zdecydowała o powołaniu Grajcar na stanowisko skarbnika z dniem 1 lipca. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

sda

Obwodnica trafi do planów?

Jarosław Jędrysiak10 lipca 2019
frd

Obcokrajowcy odwiedzili kłobuckich uczniów

Jarosław Jędrysiak9 lipca 2019
zakrzewski

Będzie nowa linia wysokiego napięcia

Stanisław Wrzesiński30 czerwca 2019
bedzienowy

Będzie nowy market koło osiedla?

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2019
dni kck

Dni Kłobucka przyciągnęły tłumy!

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2019
aaa

No i wakacje

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2019