Płot ze starych łóżek? – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Płot ze starych łóżek?

Od kilku lat w ogóle nic nie robiliśmy przy ogrodzeniach naszej placówki, a już na pewno nie budowaliśmy płotów z łóżek – dyrektor Aleksandra Klimza przyjmuje sprawę ze zdziwieniem i z pewną dozą niedowierzania.
ARCH.
Płot ze starych łóżek?

NASZE INTERWENCJE. Fatalnej jakości płot w pobliżu szkoły zwrócił uwagę jednego z mieszkańców. Co szkoła ma z tym wspólnego?

– Koło szkoły numer jeden jest taki płot, który wygląda, jak by go zbudowali z jakichś starych łóżek. Myślę, że nie tak powinno to wyglądać. Czemu się nikt tym nie zajmie? Bo to chyba nie jest zbyt bezpieczne dla dzieci – mówi nam nasz czytelnik. Trudno sobie wyobrazić płot ze starych łóżek, więc nasz rozmówca ma tu zapewne na myśli po prostu płot w fatalnym stanie. Pytamy o to w szkole. – Od kilku lat w ogóle nic nie robiliśmy przy ogrodzeniach naszej placówki, a już na pewno nie budowaliśmy płotów z łóżek – dyrektor Aleksandra Klimza przyjmuje sprawę ze zdziwieniem i z pewną dozą niedowierzania.

Jak się dowiadujemy podczas dalszej rozmowy, ogrodzenia szkoły są w zadowalającym stanie. Dyrektor ma jednak pewne przypuszczenia, co mogło skłonić mieszkańca do telefonu do naszej redakcji.

– W pobliżu szkoły faktycznie jeden z płotów jest w gorszym stanie. Braliśmy zresztą pod uwagę możliwość jego demontażu. Ale okazało się, że nie znajduje się on na terenie naszej działki. Innymi słowy: to nie nasz płot i nawet jeśli byśmy chcieli, to nie możemy go rozebrać – odpowiada nam dyrektor szkoły. (jar)

5 komentarzy

5 Komentarze

 1. ciemnogród

  14 października 2018 at 19:01

  Proszę wybrać Pana Tokarza na radnego, to On to wszystko pozytywnie załatwi i wreszcie zapanuje ład i porządek. Pan Tokarz na radnego, hahahahahha, ahhahahahahaha, hahahahhaha, hahahahahahha,

 2. Czytelnik

  13 października 2018 at 17:47

  Dlaczego usuwane są komentarze!!! Wolność słowa chyba nie w gazecie kłobuckiej!!!

 3. Mieszkaniec

  12 października 2018 at 16:42

  Panie Jedrysiak, a gdzie jest organ prowadzący czyli Gmina, którą reprezentuje Burmistrz!!! Czyżby Pan mu strzelał w kolano przed wyborami? Czy może jest to pretekst albo zlecenie, aby odwołać dyrekcje i powołać nowego dyrektora?

  • jar

   13 października 2018 at 22:50

   Szanowny Panie, proszę mnie nie mierzyć własną miarą. Pozdrawiam

 4. Mieszkaniec osiedla

  11 października 2018 at 12:21

  Tych pijusów mogliby wygonić spod szkoły co siedzą na ławce przy szkole od ul. 11 Listopada albo na schodach przy dawnej kwiaciarni. Nie wiem czemu policja kłobucka się tym nie interesuje skoro są zgłaszane zagrożenia do ich krajowej mapy zagrożeń i bezpieczeństwa. Oni panie dzielnicowy nie tylko piją przy sklepie czy za sklepem przy ul 9 Maja częściej się widuje spożywających ale po drugiej stronie wzdłuż ul.11 Listopada i nie wiem czy jedyną którą pan uczynił reakcje to żeby sklep nie był całodobowy poskutkowało. Zważywszy że dzieci w ciągu dnia chodzą do tej szkoły i muszą tych ochlajtusów widzieć. Skandal. Może kierownictwo szkoły powinno napisać oficjalne pismo w tej sprawie i reakcji ze strony kłobuckiej policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

chodnik1

II ETAP BUDOWY CHODNIKA PRZY ULICY ANDERSA W KŁOBUCKU

Ewa Chojnacka3 lipca 2020
czek

CZEK DLA GMINY KŁOBUCK W RAMACH #TARCZADLASAMORZĄDÓW

Ewa Chojnacka26 czerwca 2020
zyczenia

Zakończenie roku szkolnego – życzenia

Ewa Chojnacka26 czerwca 2020
laptopy

LAPTOPY DLA SZKÓŁ

Ewa Chojnacka25 czerwca 2020
pasy-jasna

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH GMINNYCH

Ewa Chojnacka19 czerwca 2020
urzad

Zaprojektują otoczenie urzędu

Jarosław Jędrysiak17 czerwca 2020