Razem przy ogniu – Gazeta Kłobucka
Biała

Razem przy ogniu

Społeczność szkolna może być silna mocą więzi, które wykraczają poza codzienne sprawy i spotkania uczniów, nauczycieli i rodziców. Wiedzą o tym w Białej.
SP W BIAŁEJ
Razem przy ogniu

WYCIECZKA. Integracja społeczności szkolnej, ale i odrobina rekreacji – to powody, dla których zorganizowano październikowe spotkanie przy ognisku

W ognisku integracyjnym wzięli udział uczniowie klas VI wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Skrok, a także nauczyciele i rodzice. Na miejsce spotkania wybrano ośrodek rekreacyjny w Kłobucku (Niwa-Skrzeszów).

– Uczniowie korzystali z placu zabaw oraz grali w piłkę nożną, podczas gdy dorośli, ogrzewając się przy ognisku, mogli ze sobą porozmawiać, powspominać – relacjonuje Małgorzata Skrok.

Było pyszne jedzenie – nie tylko kiełbaski, ale i domowe ciasta – napoje, kawa, herbata. Wychowawczyni zaznacza, że szczególne podziękowania za przygotowanie spotkania należą się rodzicom – paniom Renacie Bełtowskiej i Anecie Wójcik, które zadbały o każdy niezbędny szczegół.

– Żyjemy coraz szybciej i takie chwile, jak ta, są bezcenne. Wtedy uświadamiany sobie, co jest najważniejsze w naszym życiu: radość naszych dzieci, bliskość przyjaciół – podsumowuje Skrok. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Biała

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Biała

wypadke

Nie ustąpiła pierwszeństwa

Jarosław Jędrysiak25 maja 2020
autostrada

Wypadek na autostradzie

Jarosław Jędrysiak30 kwietnia 2020
psują remont

Psują remont Strażackiej?

Jarosław Jędrysiak7 listopada 2019
piknik

Piknik i charytatywny bieg

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2019
zastawiaja

Z wizytą na litewskich Kresach

Jarosław Jędrysiak28 kwietnia 2019
fizyka

Fizyka ciekawie podana

Jarosław Jędrysiak2 lutego 2019