Razem przy ogniu – Gazeta Kłobucka
Biała

Razem przy ogniu

Społeczność szkolna może być silna mocą więzi, które wykraczają poza codzienne sprawy i spotkania uczniów, nauczycieli i rodziców. Wiedzą o tym w Białej.
SP W BIAŁEJ
Razem przy ogniu

WYCIECZKA. Integracja społeczności szkolnej, ale i odrobina rekreacji – to powody, dla których zorganizowano październikowe spotkanie przy ognisku

W ognisku integracyjnym wzięli udział uczniowie klas VI wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Skrok, a także nauczyciele i rodzice. Na miejsce spotkania wybrano ośrodek rekreacyjny w Kłobucku (Niwa-Skrzeszów).

– Uczniowie korzystali z placu zabaw oraz grali w piłkę nożną, podczas gdy dorośli, ogrzewając się przy ognisku, mogli ze sobą porozmawiać, powspominać – relacjonuje Małgorzata Skrok.

Było pyszne jedzenie – nie tylko kiełbaski, ale i domowe ciasta – napoje, kawa, herbata. Wychowawczyni zaznacza, że szczególne podziękowania za przygotowanie spotkania należą się rodzicom – paniom Renacie Bełtowskiej i Anecie Wójcik, które zadbały o każdy niezbędny szczegół.

– Żyjemy coraz szybciej i takie chwile, jak ta, są bezcenne. Wtedy uświadamiany sobie, co jest najważniejsze w naszym życiu: radość naszych dzieci, bliskość przyjaciół – podsumowuje Skrok. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Biała

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Biała

psują remont

Psują remont Strażackiej?

Jarosław Jędrysiak7 listopada 2019
piknik

Piknik i charytatywny bieg

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2019
zastawiaja

Z wizytą na litewskich Kresach

Jarosław Jędrysiak28 kwietnia 2019
fizyka

Fizyka ciekawie podana

Jarosław Jędrysiak2 lutego 2019
dary

Dary serc

Jarosław Jędrysiak24 stycznia 2019
jedzenie

Zebrali ponad 400 kilogramów jedzenia

Jarosław Jędrysiak23 grudnia 2018