Razem przy ogniu – Gazeta Kłobucka
Biała

Razem przy ogniu

Społeczność szkolna może być silna mocą więzi, które wykraczają poza codzienne sprawy i spotkania uczniów, nauczycieli i rodziców. Wiedzą o tym w Białej.
SP W BIAŁEJ
Razem przy ogniu

WYCIECZKA. Integracja społeczności szkolnej, ale i odrobina rekreacji – to powody, dla których zorganizowano październikowe spotkanie przy ognisku

W ognisku integracyjnym wzięli udział uczniowie klas VI wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Skrok, a także nauczyciele i rodzice. Na miejsce spotkania wybrano ośrodek rekreacyjny w Kłobucku (Niwa-Skrzeszów).

– Uczniowie korzystali z placu zabaw oraz grali w piłkę nożną, podczas gdy dorośli, ogrzewając się przy ognisku, mogli ze sobą porozmawiać, powspominać – relacjonuje Małgorzata Skrok.

Było pyszne jedzenie – nie tylko kiełbaski, ale i domowe ciasta – napoje, kawa, herbata. Wychowawczyni zaznacza, że szczególne podziękowania za przygotowanie spotkania należą się rodzicom – paniom Renacie Bełtowskiej i Anecie Wójcik, które zadbały o każdy niezbędny szczegół.

– Żyjemy coraz szybciej i takie chwile, jak ta, są bezcenne. Wtedy uświadamiany sobie, co jest najważniejsze w naszym życiu: radość naszych dzieci, bliskość przyjaciół – podsumowuje Skrok. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Biała

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Biała

bmw

Bmw walnęło w płot, kierowca zwiał

Jarosław Jędrysiak4 lipca 2020
wypadke

Nie ustąpiła pierwszeństwa

Jarosław Jędrysiak25 maja 2020
autostrada

Wypadek na autostradzie

Jarosław Jędrysiak30 kwietnia 2020
psują remont

Psują remont Strażackiej?

Jarosław Jędrysiak7 listopada 2019
piknik

Piknik i charytatywny bieg

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2019
zastawiaja

Z wizytą na litewskich Kresach

Jarosław Jędrysiak28 kwietnia 2019