Małżeński jubileusz – Gazeta Kłobucka
Lipie

Małżeński jubileusz

Wyjątkowo licznych jubilatów podjęto w sali GOK.
Małżeński jubileusz

JUBILEUSZ. W gminie Lipie obchodzono uroczyście złote gody. Małżonkowie świętujący jubileusz poza oficjalnymi ceremoniami wzięli też udział w mszy świętej w Dankowie

Tak dokładniej to właśnie msza święta w dankowskim sanktuarium rozpoczęła uroczyste złote gody. Potem przeniesiono się do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie jubilatów powitały wójt Bożena Wieloch i kierownik USC Ewa Brzózka. Małżonkom wręczono następnie przyznane im przez Prezydenta RP odznaczenia przysługują – ce za długoletnie pożycie małżeńskie parom, które wspólnie przeżyły 50 lat. Gmina dołączyła od siebie okolicznościowe wazony z pamiątkowym grawerem, dyplomy i kwiaty. Zadba – no też o to, by wyjątkowa chwila została uwieczniona na fotografii – którą potem każdy z jubilatów otrzymał na własność. Już po oficjalnych ceremoniach jubilatów zaproszono na poczęstunek i przygotowane dla nich występy artystyczne. (jar)

MEDALE ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE PRZYZNANO:

Halinie i Lucjanowi Bebłotom, Krystynie i Stefanowi Bogatkom, Joannie i Aleksandrowi Brzęczkom, Teresie i Józefowi Ceglarkom, Krystynie i Franciszkowi Chwiłom, Teresie i Stanisławowi Dmytrykiwom, Marii i Zenonowi Dulewskim, Janinie i Leszkowi Dzikowskim, Joannie i Marianowi Dziubałom, Józefie i Marianowi Golmentom, Marii i Czesławowi Grądysom, Reginie i Henrykowi Grzelińskim, Mariannie i Stefanowi Gulkom, Cecylii i Marianowi Hadasiom, Zofii i Józefowi Heltom, Marii i Marianowi Hepnerom, Ewie i Stefanowi Janasiakom, Alfredzie i Janowi Janeczkom, Katarzynie i Romanowi Kasprzakom, Stanisławie i Tadeuszowi Kasprzakom, Zenonie i Henrykowi Kistelom, Zenonie i Ryszardowi Kłosakom, Annie i Ryszardowi Knysakom, Janinie i Janowi Kostrzewom, Krystynie i Janowi Kowalikom, Zenonie i Czesławowi Krawczykom, Janinie i Tadeuszowi Krzemińskim, Irenie i Jakubowi Ladrom, Helenie i Henrykowi Małoszycom, Zofii i Piotrowi Niezgodom, Lucynie i Andrzejowi Pąchalskim, Mariannie i Zygmuntowi Przygodom, Mariannie i Józefowi Radkom, Halinie i Stanisławowi Sikorom, Helenie i Edwardowi Słoninom.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Lipie

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Lipie

gh

Kosmetyczne zmiany w radzie

Jarosław Jędrysiak25 listopada 2018
z

Nie wybrali odbiorcy odpadów

Jarosław Jędrysiak19 listopada 2018
g

Wyszła i nie wróciła

Jarosław Jędrysiak1 października 2018
czx

Żłobek spodobał się dzieciom

Jarosław Jędrysiak13 września 2018
piłkarskie

Piłkarskie „Lato 2018” w Lipiu

Stanisław Wrzesiński24 sierpnia 2018
ggg2

Piwko na huśtawce?

Jarosław Jędrysiak18 sierpnia 2018