Małżeński jubileusz – Gazeta Kłobucka
Lipie

Małżeński jubileusz

Wyjątkowo licznych jubilatów podjęto w sali GOK.
Małżeński jubileusz

JUBILEUSZ. W gminie Lipie obchodzono uroczyście złote gody. Małżonkowie świętujący jubileusz poza oficjalnymi ceremoniami wzięli też udział w mszy świętej w Dankowie

Tak dokładniej to właśnie msza święta w dankowskim sanktuarium rozpoczęła uroczyste złote gody. Potem przeniesiono się do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie jubilatów powitały wójt Bożena Wieloch i kierownik USC Ewa Brzózka. Małżonkom wręczono następnie przyznane im przez Prezydenta RP odznaczenia przysługują – ce za długoletnie pożycie małżeńskie parom, które wspólnie przeżyły 50 lat. Gmina dołączyła od siebie okolicznościowe wazony z pamiątkowym grawerem, dyplomy i kwiaty. Zadba – no też o to, by wyjątkowa chwila została uwieczniona na fotografii – którą potem każdy z jubilatów otrzymał na własność. Już po oficjalnych ceremoniach jubilatów zaproszono na poczęstunek i przygotowane dla nich występy artystyczne. (jar)

MEDALE ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE PRZYZNANO:

Halinie i Lucjanowi Bebłotom, Krystynie i Stefanowi Bogatkom, Joannie i Aleksandrowi Brzęczkom, Teresie i Józefowi Ceglarkom, Krystynie i Franciszkowi Chwiłom, Teresie i Stanisławowi Dmytrykiwom, Marii i Zenonowi Dulewskim, Janinie i Leszkowi Dzikowskim, Joannie i Marianowi Dziubałom, Józefie i Marianowi Golmentom, Marii i Czesławowi Grądysom, Reginie i Henrykowi Grzelińskim, Mariannie i Stefanowi Gulkom, Cecylii i Marianowi Hadasiom, Zofii i Józefowi Heltom, Marii i Marianowi Hepnerom, Ewie i Stefanowi Janasiakom, Alfredzie i Janowi Janeczkom, Katarzynie i Romanowi Kasprzakom, Stanisławie i Tadeuszowi Kasprzakom, Zenonie i Henrykowi Kistelom, Zenonie i Ryszardowi Kłosakom, Annie i Ryszardowi Knysakom, Janinie i Janowi Kostrzewom, Krystynie i Janowi Kowalikom, Zenonie i Czesławowi Krawczykom, Janinie i Tadeuszowi Krzemińskim, Irenie i Jakubowi Ladrom, Helenie i Henrykowi Małoszycom, Zofii i Piotrowi Niezgodom, Lucynie i Andrzejowi Pąchalskim, Mariannie i Zygmuntowi Przygodom, Mariannie i Józefowi Radkom, Halinie i Stanisławowi Sikorom, Helenie i Edwardowi Słoninom.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Lipie

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Lipie

mammo

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat

Ewa Chojnacka12 lutego 2019
autobus

Jeśli nie PKS, to co?

Jarosław Jędrysiak27 stycznia 2019
w42

Będzie bezpieczniej dzięki nowym parkingom

Jarosław Jędrysiak24 stycznia 2019
fgh

Nie sypmy popiołu do odpadów zmieszanych!

Jarosław Jędrysiak22 stycznia 2019
gh

Kosmetyczne zmiany w radzie

Jarosław Jędrysiak25 listopada 2018
z

Nie wybrali odbiorcy odpadów

Jarosław Jędrysiak19 listopada 2018