Godziny charytatywnego reggae – Gazeta Kłobucka
Pod naszym patronatem

Godziny charytatywnego reggae

Świetny koncert dała Cała Góra Barwinków.
KRZYSZTOF ŚWITALSKI
Godziny charytatywnego reggae

IMPREZA. W sobotę na kłobuckiej scenie po raz piąty odbyła się uczta muzyczna pod tytułem Reggae Jak Malina. W tym roku wśród zespołów, które zagrały dla kłobuckiej publiczności, była oczywiście także Cała Góra Barwinków, organizująca to muzyczne wydarzenie, a także legendarny zespół Daab

W tegorocznej edycji Reggae Jak Malina zagrały zespoły: Shashamane, Alians, Cała Góra Barwinków i Daab. Każdy z nich pozwolił dłużej nacieszyć się swoją muzyką widowni zgromadzonej w sali koncertowej kłobuckiego MOK-u. Impreza ta, począwszy od pierwszej edycji, ma cel charytatywny. Kiedyś była zbiórką środków dla chorego przyjaciela członków kłobuckiej gwiazdy reggae – dla Przemka „Kuriego” Maliny. W ostatnich latach jest to już koncert poświęcony jego pamięci, a służący zbiórce pieniędzy dla innych potrzebujących. W tym roku była to zbiórka na rzecz nastoletniego Dawida z Kłobucka, który walczy z białaczką.

Poza tym, że przed swe wsparcie można było okazać przyjściem na koncert i zakupem biletu-cegiełki, w czasie imprezy było też sporo okazji do dodatkowego sięgnięcia do portfela. Organizatorzy przygotowali mnóstwo gadżetów przeznaczonych na licytację. Wśród nich m.in. koszulki z autografami reprezentantów Polski w piłce nożnej, kubek z programu TV z podpisem Kuby Wojewódzkiego, książka Katarzyny Nosowskiej z autografem, koszulki z podpisami członków zespołu Dżem, gadżety z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego, udostępnione na licytację przez burmistrza Jerzego Zakrzewskiego (honorowego patrona imprezy) oraz wiele innych atrakcyjnych przedmiotów przekazanych przez wpierających Reggae Jak Malina. (jar)

GALERIA

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pod naszym patronatem

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Pod naszym patronatem

dni-dlugoszowskie

Zaczynają się Dni Długoszowskie

Jarosław Jędrysiak9 września 2020
80-rocznica

80. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ NA ZIEMI KŁOBUCKIEJ

Ewa Chojnacka5 września 2019
sensacyjny-klobuck

KONKURS LITERACKI – SENSACYJNY KŁOBUCK

Ewa Chojnacka3 września 2019
Carcassonne

Zagrają w carcassonne – pod naszym patronatem

Ewa Chojnacka3 września 2019
miedzynarodowy-konkurs-tradycyjnego-powozenia

V Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia – pod naszym patronatem

Ewa Chojnacka27 lipca 2019
druk_bicie rekordu w pobieraniu krwi_A3 platak_2019_5

Serdecznie zapraszamy – pod naszym patronatem

Ewa Chojnacka18 lipca 2019