Siatkarskie derby w Pankach – Gazeta Kłobucka
Panki

Siatkarskie derby w Pankach

W XII kolejce, kończącej pierwszą rundę I ligi śląskiej mężczyzn, UKS Tygrysy Krzepice/SPS Panki 3:1 pokonał MKS Winner Czechowice-Dziedzice.
©Stanisław Wrzesiński
Siatkarskie derby w Pankach

SIATKÓWKA. Po trzytygodniowej świątecznonoworocznej przerwie na siatkarskie parkiety powracają siatkarze rywalizujący w niezwykle ciekawej i wyrównanej tegorocznej I lidze śląskiej mężczyzn

Pomimo że najbliższa XII kolejka zainauguruje jednocześnie rundę rewanżową w I lidze śląskiej, część zespołów (w tym UKS Tygrysy Krzepice/SPS Panki na wyjeździe z AZS-em Rafako Racibórz) ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkania z pierwszej rundy. Siatkarska runda rewanżowa w naszym powiecie rozpocznie się od derbów, w których w najbliższą sobotę (05.01., 17.00) zajmujący czwarta pozycję UKS UKS Tygrysy Krzepice/SPS Panki podejmować będzie sąsiadujący w tabeli KS Płomień Przystajń. Pewnego smaczku powiatowym derbom dodaje fakt, że w pierwszej rundzie w Przystajni miejscowy Płomień sprawił niespodziankę, wygrywając 3:2 z faworyzowaną drużyną z Krzepic/Panek. Z pewnością i tym razem siatkarskich emocji nie zabraknie. Do derbowego spotkania gospodarze przystąpią z dwoma nowymi nabytkami: rozgrywającym Łukaszem Dąbrowskim (m.in. UKS Strzelce Opolskie – II liga, Wkręt-Met LKPS Borowno – II liga) oraz libero Maciejem Szadkowskim (m.in. Aluron-Warta Zawiercie – Plus Liga, UKS Mickiewicz Kluczbork – I liga i Wkręt-Met LKPS Borowno – II liga).

W drugim siatkarskim hicie XII kolejki wicelider, UKS Trójka Mikołów, zmierzy się z prowadzącym w tabeli I ligi śląskiej MKSR Pyskowice.

XII kolejka

UKS Tygrysy Krzepice/SPS Panki-KS Płomień Przystajń, UKS Trójka Mikołów -MKSR Pyskowice, SK Górnik Radlin-KS Volley Miasteczko Śląskie, MKS Winner Czechowice-Dziedzice -KS AZS Rafako Racibórz, Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa-Hemarpol Norwid Częstochowa, Amister UKS Gwiazda Tarnowskie Góry-MCKiS Jaworzno II.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Panki

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Panki

bujak

CBA w urzędzie gminy

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2019
dziury

Łatali dziury zimą. Za wcześnie?

Jarosław Jędrysiak13 marca 2019
yt

Są już 50 i 60 lat po ślubie

Jarosław Jędrysiak12 marca 2019
6yh

„Drapiemy sobie auta”

Jarosław Jędrysiak27 lutego 2019
kubat

Kubat sekretarzem

Jarosław Jędrysiak17 lutego 2019
duda

Pomoc wobec tzw. wykluczenia prawnego

Jarosław Jędrysiak16 lutego 2019