Znicz partnerem Akademii Rakowa – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Znicz partnerem Akademii Rakowa

Umowę partnerską podpisali (od lewej): prezes częstochowskiego klubu Wojciech Cygan, prezes Znicza Kłobuck Daniel Zalski i dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź.
ARCHIWUM RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
Znicz partnerem Akademii Rakowa

PIŁKA NOŻNA. 24 stycznia do grona klubów filialnych Akademii Rakowa dołączył Znicz Kłobuck. Umowę w imieniu obydwu klubów parafowali prezes Znicza Daniel Zalski, dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź i prezes częstochowskiego klubu Wojciech Cygan

– To trzeci klub, który podpisuje oficjalną umowę z naszą akademią, ale będzie ich znacznie więcej – mówił podczas podpisania umowy dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź.

Znicz Kłobuck, którego seniorska drużyna jest zdecydowanym liderem częstochowskiej okręgówki, szkoli dzieci od czwartego roku życia. W klubie trenują cztery grupy młodzieżowe i trzy grupy przedszkolaków. Łącznie w Zniczu jest szkolonych około 140 zawodników.

– Bardzo się cieszmy z podpisania tej umowy. Mamy nadzieję na owocną współpracę. Już teraz zapraszam wszystkich z Kłobucka na mecze Rakowa – dodał Wojciech Cygan, prezes częstochowskiego klubu.

Według oficjalnej strony internetowej Rakowa www.rksrakow.pl Znicz Kłobuck jest trzecim (po RAP-ie Radomsko i Rozbarku Bytom) klubem, który dołączył do projektu klubów partnerskich RKS Raków Częstochowa. Niemniej w przeszłości (gdy prezesem Rakowa był Krzysztof Kołaczyk) umowy z częstochowskim klubem o współpracy z terenu naszego powiatu podopisały również drużyny Olimpii Truskolasy i Gromu Miedźno.

– Pan Marek Śledź to ceniona osoba w środowisku piłki młodzieżowej. Możliwość kształcenia naszych zawodników pod jego okiem to dla nas ogromny zaszczyt. Filozofia rozwoju młodych talentów, którą wyznaje dyrektor Śledź, jest spójna z naszą, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogliśmy podpisać taką umowę z Rakowem – zaznacza Daniel Zalski, prezes Znicza. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

K - Zakrzew zamknięty (996) - WCZEŚNIE

Zakrzew zamknięty!

Jarosław Jędrysiak16 sierpnia 2019
K - Samodzielnie sprawdzisz swoją trzeźwość (1648) + fot

Samodzielnie sprawdzisz swoją trzeźwość

Jarosław Jędrysiak11 sierpnia 2019
K - Ukradli sprzęt za 80 tys złotych (1918) + fot - REZERWA

Ukradli sprzęt za 80 tys. złotych

Jarosław Jędrysiak10 sierpnia 2019
uczen

Świetne wyniki Dwójki

Jarosław Jędrysiak3 sierpnia 2019
K - Dlaczego rozebrali skarpę przy boisku 1

Dlaczego rozebrali skarpę przy boisku?

Jarosław Jędrysiak3 sierpnia 2019
K - Naukowy sukces kłobuckiego ucznia (2406) + fot

Naukowy sukces kłobuckiego ucznia

Ewa Chojnacka31 lipca 2019