Znicz partnerem Akademii Rakowa – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Znicz partnerem Akademii Rakowa

Umowę partnerską podpisali (od lewej): prezes częstochowskiego klubu Wojciech Cygan, prezes Znicza Kłobuck Daniel Zalski i dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź.
ARCHIWUM RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
Znicz partnerem Akademii Rakowa

PIŁKA NOŻNA. 24 stycznia do grona klubów filialnych Akademii Rakowa dołączył Znicz Kłobuck. Umowę w imieniu obydwu klubów parafowali prezes Znicza Daniel Zalski, dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź i prezes częstochowskiego klubu Wojciech Cygan

– To trzeci klub, który podpisuje oficjalną umowę z naszą akademią, ale będzie ich znacznie więcej – mówił podczas podpisania umowy dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź.

Znicz Kłobuck, którego seniorska drużyna jest zdecydowanym liderem częstochowskiej okręgówki, szkoli dzieci od czwartego roku życia. W klubie trenują cztery grupy młodzieżowe i trzy grupy przedszkolaków. Łącznie w Zniczu jest szkolonych około 140 zawodników.

– Bardzo się cieszmy z podpisania tej umowy. Mamy nadzieję na owocną współpracę. Już teraz zapraszam wszystkich z Kłobucka na mecze Rakowa – dodał Wojciech Cygan, prezes częstochowskiego klubu.

Według oficjalnej strony internetowej Rakowa www.rksrakow.pl Znicz Kłobuck jest trzecim (po RAP-ie Radomsko i Rozbarku Bytom) klubem, który dołączył do projektu klubów partnerskich RKS Raków Częstochowa. Niemniej w przeszłości (gdy prezesem Rakowa był Krzysztof Kołaczyk) umowy z częstochowskim klubem o współpracy z terenu naszego powiatu podopisały również drużyny Olimpii Truskolasy i Gromu Miedźno.

– Pan Marek Śledź to ceniona osoba w środowisku piłki młodzieżowej. Możliwość kształcenia naszych zawodników pod jego okiem to dla nas ogromny zaszczyt. Filozofia rozwoju młodych talentów, którą wyznaje dyrektor Śledź, jest spójna z naszą, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogliśmy podpisać taką umowę z Rakowem – zaznacza Daniel Zalski, prezes Znicza. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

gt

Dzień otwarty w SPA Wenecka

Ewa Chojnacka15 lutego 2019
hotel

Rocznica Hotelu Coliber

Ewa Chojnacka13 lutego 2019
micha_krol

Michał Król prezesem Wodociągów

Jarosław Jędrysiak10 lutego 2019
piatkowska

Powrót Piątkowskiej

Jarosław Jędrysiak9 lutego 2019
yuk

Kłobuckie kolędy i pastorałki

Jarosław Jędrysiak4 lutego 2019
tgyh

Warsztaty kulinarne w Dwójce

Jarosław Jędrysiak3 lutego 2019