Znicz partnerem Akademii Rakowa – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Znicz partnerem Akademii Rakowa

Umowę partnerską podpisali (od lewej): prezes częstochowskiego klubu Wojciech Cygan, prezes Znicza Kłobuck Daniel Zalski i dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź.
ARCHIWUM RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
Znicz partnerem Akademii Rakowa

PIŁKA NOŻNA. 24 stycznia do grona klubów filialnych Akademii Rakowa dołączył Znicz Kłobuck. Umowę w imieniu obydwu klubów parafowali prezes Znicza Daniel Zalski, dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź i prezes częstochowskiego klubu Wojciech Cygan

– To trzeci klub, który podpisuje oficjalną umowę z naszą akademią, ale będzie ich znacznie więcej – mówił podczas podpisania umowy dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź.

Znicz Kłobuck, którego seniorska drużyna jest zdecydowanym liderem częstochowskiej okręgówki, szkoli dzieci od czwartego roku życia. W klubie trenują cztery grupy młodzieżowe i trzy grupy przedszkolaków. Łącznie w Zniczu jest szkolonych około 140 zawodników.

– Bardzo się cieszmy z podpisania tej umowy. Mamy nadzieję na owocną współpracę. Już teraz zapraszam wszystkich z Kłobucka na mecze Rakowa – dodał Wojciech Cygan, prezes częstochowskiego klubu.

Według oficjalnej strony internetowej Rakowa www.rksrakow.pl Znicz Kłobuck jest trzecim (po RAP-ie Radomsko i Rozbarku Bytom) klubem, który dołączył do projektu klubów partnerskich RKS Raków Częstochowa. Niemniej w przeszłości (gdy prezesem Rakowa był Krzysztof Kołaczyk) umowy z częstochowskim klubem o współpracy z terenu naszego powiatu podopisały również drużyny Olimpii Truskolasy i Gromu Miedźno.

– Pan Marek Śledź to ceniona osoba w środowisku piłki młodzieżowej. Możliwość kształcenia naszych zawodników pod jego okiem to dla nas ogromny zaszczyt. Filozofia rozwoju młodych talentów, którą wyznaje dyrektor Śledź, jest spójna z naszą, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogliśmy podpisać taką umowę z Rakowem – zaznacza Daniel Zalski, prezes Znicza. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

pojada

Pojadą na mistrzostwa świata

Stanisław Wrzesiński21 kwietnia 2019
sala

Jest umowa na salę gimnastyczną

Jarosław Jędrysiak20 kwietnia 2019
yui

Zapachniało wielkanocnymi smakołykami

Ewa Chojnacka20 kwietnia 2019
seg

Segregują na niby

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2019
rtgf

Centrum Integracji i Aktywności Społecznej będzie droższe

Jarosław Jędrysiak6 kwietnia 2019
zakonczyly sie

Biorą się za przebudowę skrzyżowania

Jarosław Jędrysiak3 kwietnia 2019