Miss Ziemi Kłobuckiej 2019 – Gazeta Kłobucka
Powiat

Miss Ziemi Kłobuckiej 2019

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. Jego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny do wzięcia udziału w wyborach najpiękniejszej w naszym powiecie. Kto wie, być może będzie to pierwszy krok do tego największego konkursu w kraju.
POLSKATIMES.PL
Miss Ziemi Kłobuckiej 2019

Warunkiem udziału w konkursie jest zameldowanie na terenie powiatu kłobuckiego. Kandydatki nie mogą być zamężne oraz muszą mieć ukończone 17 lat (pisemna zgoda rodziców). Zachęcamy więc wszystkie młode dziewczyny do nadsyłania swoich kandydatur na adres mailowy naszej gazety: biuro@gazetaklobucka.pl.

Wystarczy, że prześlecie nam swoje zdjęcie (kolorowe) w wersji elektronicznej wraz z imieniem i nazwiskiem, wymiarami (wzrost, obwód biustu, obwód talii), nazwą szkoły/ uczelni oraz krótką charakterystyką swoich zainteresowań.

Spośród prezentowanych kandydatek nasi czytelnicy wybiorą 20 fi nalistek, które przedstawią się publiczności podczas uroczystej gali w maju tego roku, połączonej z 10. urodzinami „Gazety Kłobuckiej”! Już teraz możemy zdradzić, że w jury zasiądą gwiazdy wielkiego formatu – aktorzy, artyści, sportowcy oraz inne, znane wszystkim osobistości.

To nie pierwsza taka inicjatywa w naszym powiecie. Pomysł wyboru Miss Ziemi Kłobuckiej pojawił się w końcu lat osiemdziesiątych. Wówczas jednak zgłosiła się tylko jedna kandydatka… A przecież w naszym powiecie nie brakuje pięknych, atrakcyjnych dziewcząt, mamy się więc kim pochwalić. Swoje miss mają już Częstochowa, Myszków, Lubliniec… Pokażmy Polsce, że nie jesteśmy gorsi! Tym bardziej że na dziewczyny ze ścisłej czołówki czekają naprawdę atrakcyjne nagrody. (red.)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiat

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat

stra

Strajk w kłobuckich szkołach

Jarosław Jędrysiak16 kwietnia 2019
kiepura

Kiepura zawalczy o Brukselę

Jarosław Jędrysiak8 kwietnia 2019
stra

Podczas strajku można zostać z dziećmi

Jarosław Jędrysiak3 kwietnia 2019
zakonczyly sie

Autobusy Plus nie takie kolorowe?

Jarosław Jędrysiak2 kwietnia 2019
stra

Strajk nauczycieli. Gdzie zamkną szkoły?

Jarosław Jędrysiak31 marca 2019
bedzie

Będzie pozamiatane

Jarosław Jędrysiak30 marca 2019