Nie ma kto zbudować zbiornika? – Gazeta Kłobucka
Przystajń

Nie ma kto zbudować zbiornika?

Mamy na to zadanie dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jeżeli przetargu nie rozstrzygniemy pozytywnie, będziemy się skłaniać ku zmianie technologii dotyczącej zbiornika. Bo możemy nie mieć innej możliwości, jeśli chcemy to zadanie zrealizować. A jest ono bardzo zasadne – podał wójt Henryk Mach podczas ostatniej sesji.
JAROSŁAW JĘDRYSIAK
Nie ma kto zbudować zbiornika?

PROBLEM. Na terenie ujęcia wody w Przystajni ma być wybudowany dodatkowy zbiornik, który mieściłby 300 metrów sześciennych wody pitnej. Na razie gminie nie udało się jednak znaleźć firmy, która to zrobi

Gmina zmuszona była kilka razy ogłaszać przetarg na budowę zbiornika. Najpierw zawadą okazała się zbyt wysoka zaproponowana cena realizacji takiego zadania. Potem – brak złożenia jakiejkolwiek oferty. W najświeższej odsłonie tego postępowania gmina spodziewa się rozstrzygnięć w najbliższym czasie.

– Mamy na to zadanie dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jeżeli przetargu nie rozstrzygniemy pozytywnie, będziemy się skłaniać ku zmianie technologii dotyczącej zbiornika. Bo możemy nie mieć innej możliwości, jeśli chcemy to zadanie zrealizować. A jest ono bardzo zasadne – podał wójt Henryk Mach podczas ostatniej sesji.

Brak wyboru firmy, która zbuduje zbiornik, w najczarniejszym scenariuszu mógłby się skończyć utratą dofinansowania, które gmina już ma przyznane. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przystajń

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Przystajń

K - Patriotycznie 2 A

Patriotycznie na nowym rynku

Jarosław Jędrysiak12 sierpnia 2019
drf

Czytanie ze sportowcem

Jarosław Jędrysiak9 lipca 2019
deco

Decoupage na warsztatach

Jarosław Jędrysiak5 maja 2019
warsztaty

Kocie warsztaty

Jarosław Jędrysiak23 marca 2019
smieci

Razem taniej za śmieci? – W związku ze znaną sytuacją

Jarosław Jędrysiak17 lutego 2019
adf

Ile zarabiają nauczyciele?

Jarosław Jędrysiak14 lutego 2019