Dzień otwarty w SPA Wenecka – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Dzień otwarty w SPA Wenecka

SPA Wenecka to jeden z najnowocześniejszych tego typu salonów, wykonując nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale i z zakresu medycyny estetycznej. Wszystko to za sprawą wykwalifikowanych profesjonalistów.
KRZYSZTOF ŚWITALSKI
Dzień otwarty w SPA Wenecka

IMPREZA. W Centrum SPA Wenecka już wiosna! Wszystko to za sprawą dnia otwartego, który w miniony piątek odbył się właśnie tutaj

Liczne atrakcje czekały na panie, które w miniony piątek wybrały się do największego w powiecie kłobuckim salonu SPA – Wenecka. Prezentacja najnowszego sprzętu i technologii w medycynie estetycznej, konsultacje z kosmetologami firmy Arkana, a także zabiegi pielęgnacyjne – to tylko niektóre z nich. Właścicielka salonu – Iwona Ochmańska – dla uczestniczek piątkowego spotkania przygotowała również upominki w postacie zabiegów kosmetycznych i upiększających. Warto było wziąć udział w ich losowaniu, bo ich wartość wynosiła kilkaset złotych.

Czas w to piątkowe popołudnie paniom umilił pokaz mody przygotowany przez Cloe – butik z ekskluzywną odzieżą mieszczący się w Kłobucku. A jak wiosna, to wiadomo! Nie może zabraknąć również konsultacji na temat właściwego odżywiania przez specjalistów Herbalife.

Warto dodać, że SPA Wenecka to jeden z najnowocześniejszych tego typu salonów, wykonujący nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale i z zakresu medycyny estetycznej. Wszystko to za sprawą wykwalifi kowanych profesjonalistów.

– Oprócz tradycyjnych usług, jak manicure, pedicure czy makijaż, w naszym salonie wykonujemy również zabiegi bardziej zaawansowane: RFrax lift, HIFU – bezinwazyjny lifting twarzy – osocze bogatopłytkowe, ale również makijaż permanentny, w tym metodą pudrową, czy zabiegi laserowe – mówi Iwona Ochmańska, właścicielka salonu.

– W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na najnowsze trendy w kosmetologii, ciągle dokształcając w tym kierunku swój zespół – dodaje.

Salon w swojej ofercie ma również zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

Wszystkie zabiegi wykonywane są najwyższej klasy, zaawansowanym technologicznie atestowanym sprzętem. Partnerem dni otwartych była firma Arkana. (ewi)

GALERIA

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

sala

Jest umowa na salę gimnastyczną

Jarosław Jędrysiak20 kwietnia 2019
yui

Zapachniało wielkanocnymi smakołykami

Ewa Chojnacka20 kwietnia 2019
seg

Segregują na niby

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2019
rtgf

Centrum Integracji i Aktywności Społecznej będzie droższe

Jarosław Jędrysiak6 kwietnia 2019
zakonczyly sie

Biorą się za przebudowę skrzyżowania

Jarosław Jędrysiak3 kwietnia 2019
beda

Przy Górniczej będą przetwarzać odpady

Jarosław Jędrysiak31 marca 2019