Dzień otwarty w SPA Wenecka – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Dzień otwarty w SPA Wenecka

SPA Wenecka to jeden z najnowocześniejszych tego typu salonów, wykonując nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale i z zakresu medycyny estetycznej. Wszystko to za sprawą wykwalifikowanych profesjonalistów.
KRZYSZTOF ŚWITALSKI
Dzień otwarty w SPA Wenecka

IMPREZA. W Centrum SPA Wenecka już wiosna! Wszystko to za sprawą dnia otwartego, który w miniony piątek odbył się właśnie tutaj

Liczne atrakcje czekały na panie, które w miniony piątek wybrały się do największego w powiecie kłobuckim salonu SPA – Wenecka. Prezentacja najnowszego sprzętu i technologii w medycynie estetycznej, konsultacje z kosmetologami firmy Arkana, a także zabiegi pielęgnacyjne – to tylko niektóre z nich. Właścicielka salonu – Iwona Ochmańska – dla uczestniczek piątkowego spotkania przygotowała również upominki w postacie zabiegów kosmetycznych i upiększających. Warto było wziąć udział w ich losowaniu, bo ich wartość wynosiła kilkaset złotych.

Czas w to piątkowe popołudnie paniom umilił pokaz mody przygotowany przez Cloe – butik z ekskluzywną odzieżą mieszczący się w Kłobucku. A jak wiosna, to wiadomo! Nie może zabraknąć również konsultacji na temat właściwego odżywiania przez specjalistów Herbalife.

Warto dodać, że SPA Wenecka to jeden z najnowocześniejszych tego typu salonów, wykonujący nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale i z zakresu medycyny estetycznej. Wszystko to za sprawą wykwalifi kowanych profesjonalistów.

– Oprócz tradycyjnych usług, jak manicure, pedicure czy makijaż, w naszym salonie wykonujemy również zabiegi bardziej zaawansowane: RFrax lift, HIFU – bezinwazyjny lifting twarzy – osocze bogatopłytkowe, ale również makijaż permanentny, w tym metodą pudrową, czy zabiegi laserowe – mówi Iwona Ochmańska, właścicielka salonu.

– W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na najnowsze trendy w kosmetologii, ciągle dokształcając w tym kierunku swój zespół – dodaje.

Salon w swojej ofercie ma również zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

Wszystkie zabiegi wykonywane są najwyższej klasy, zaawansowanym technologicznie atestowanym sprzętem. Partnerem dni otwartych była firma Arkana. (ewi)

GALERIA

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

frdg

Zaprojektują drogę przez Mokrą

Jarosław Jędrysiak24 czerwca 2019
zakrzew

Zajęli się Zakrzewem

Jarosław Jędrysiak16 czerwca 2019
protest

Czarny poniedziałek w inspekcji weterynaryjnej

Jarosław Jędrysiak15 czerwca 2019
rfv

Woźniak najbogatszym kłobuckim radnym

Jarosław Jędrysiak12 czerwca 2019
zakrzewski

Przygotowują inwestycje przy szkołach

Jarosław Jędrysiak12 czerwca 2019
kck

Folkowy jurajski festiwal na kłobuckim rynku

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2019