Są już 50 i 60 lat po ślubie – Gazeta Kłobucka
Panki

Są już 50 i 60 lat po ślubie

Jubilatów uroczyście podjęły władze gminy Panki.
JAROSŁAW JĘDRYSIAK
Są już 50 i 60 lat po ślubie

JUBILEUSZ. W gminie Panki obchodzono uroczyście złote i diamentowe gody par małżeńskich. Wyjątkowym gościem był towarzyszący władzom gminy senator Ryszard Majer

Uroczystość odbyła się w poprzedni czwartek w restauracji na rogatkach Panek. Wójt Urszula Bujak złożyła serdeczne życzenia i gratulacje parom małżeńskim obchodzącym 50-lecie pożycia małżeńskiego i tym, które przeżyły razem już po 60 lat. W Pankach ogólnie przyjęło się właśnie, że przy okazji uroczystości złotych godów pamięta się też o małżeństwach obchodzących diamentowe gody – i też zaprasza je do wspólnego świętowania. W obecności przewodniczącej rady gminy Katarzyny Gierak i sekretarz (kierującej też USC) Krystyny Kubat wójt wręczyła jubilatom świętującym 50. rocznicę ślubu nadane przez prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dołączono do nich również okolicznościowe dyplomy, kwiaty i podarki od gminy. Wyjątkowości całemu wydarzeniu dodała też obecność senatora RP Ryszarda Majera. Nieczęsto widuje się tak wysoko postawionych gości na uroczystościach złotych godów na naszym terenie. Senator nie omieszkał złożyć wszystkim jubilatom należnych im gratulacji.

Uroczystość nie przypadkiem urządzono w restauracji. Małżonków obchodzących złote i diamentowe gody tuż po ceremoniach zaproszono na obiad. (jar)

ZŁOTE GODY ŚWIĘTOWALI

Gabriela i Antoni Antończakowie, Irena i Tadeusz Kochelowie, Regina i Władysław Bekusowie, Halina i Bernard Jagiełowie, Danuta i Jan Chyrowie, Anna i Zygmunt Krajewscy, Stanisława i Józef Kubatowie, Barbara i Roman Wachowscy, Regina i Stanisław Pasiekowie, Honorata i Ryszard Kieratowie, Barbara i Roman Stróżni, Wiesława i Marian Bartmanowiczowie, Krystyna i Jan Szczepaniakowie, Władysław i Stanisław Kubatowie, Kazimiera i Ryszard Ściubidłowie, Maria i Bolesław Owczarkowie, Helena i Józef Gmyrkowie, Marta i Mieczysław Kordjakowie, Zofi a i Ryszard Nicerowie.


DIAMENTOWE GODY ŚWIĘTOWALI

Marianna i Stefan Pawelakowie, Irena i Jan Matyjowie, Maria i Czesław Kiepurowie, Halina i Stanisław Spalikowie, Monika i Czesław Wieczorkowie, Jadwiga i Józef Ślusarczykowie.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Panki

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Panki

beczka

Chemikalia na Dworcowej

Jarosław Jędrysiak23 października 2020
panki

Jednak zmiany na skrzyżowaniu

Jarosław Jędrysiak18 października 2020
stolido_11

Galeria Stollido obchodzi 11 urodziny !

Ewa Chojnacka13 października 2020
flaga

W Pankach też chcą flagę

Jarosław Jędrysiak13 października 2020
bujak

Koronawirus w urzędzie gminy!

Jarosław Jędrysiak9 października 2020
policja

Zderzenie dwóch szkolnych autobusów w Pankach. Wśród rannych dzieci

Ewa Chojnacka24 września 2020