Wielka kraksa na drodze krajowej – Gazeta Kłobucka
Kleśniska

Wielka kraksa na drodze krajowej

Całe wydarzenie trafi do statystyk jako kolizja, a nie wypadek drogowy.
ARCH.
Wielka kraksa na drodze krajowej

POLICJA. We wtorek rano na krajówce na terenie Kleśnisk w gminie Lipie doszło do poważnie wyglądającej kolizji z udziałem aż trzech pojazdów. Droga była dłuższy czas zablokowana

– Coś złego chyba się wydarzyło na drodze z Parzymiech do Jaworzna, bo widziałem policję i straż jadące tam na sygnale. Możecie to sprawdzić? – dzwoni do nas we wtorek przed południem pan Jan, nasz czytelnik z Parzymiech.

Sprawdzamy. Przyczyną tego zamieszania, pojawienia się służb mundurowych, a także czasowego zablokowania ruchu na drodze krajowej okazała się groźna kolizja pojazdów. – To stało się około 9. rano. Mężczyzna jadący volkswagenem passatem nie zachował należytej ostrożności i uderzył w stojącego tam na drodze mercedesa. W wyniku tego zderzenia volkswagen znalazł się na przeciwległym pasie ruchu. Tam zderzył się z wyprzedzającym go właśnie samochodem renault master z lawetą – podaje nam szczegóły oficer prasowy kłobuckiej policji, mł. asp. Kamil Raczyński.

Choć zderzenie aż trzech pojazdów wyglądało groźnie, szczęśliwie żadna z uczestniczących w nim osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. Tym samym całe wydarzenie trafi do statystyk jako kolizja, a nie wypadek drogowy.

Niezależnie od skutków kraksy, droga krajowa przez Kleśniska była zablokowana na czas prowadzenia tam czynności przez służby mundurowe. Konieczne było wyznaczenie objazdu. Ruch w pełni przywrócono około 11.40. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kleśniska

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kleśniska

K - Pijany bez prawka spowodował wypadek (1808) + fot

Pijany bez prawka spowodował wypadek

Jarosław Jędrysiak24 lutego 2020
K - Gnał przez wieś 134 na godzinę (1222) + fot

Gnał przez wieś 134 na godzinę

Jarosław Jędrysiak8 września 2019
re

Będą mieszkania socjalne

Jarosław Jędrysiak17 marca 2019
mieszkania

Mieszkania socjalne w byłej szkole

Jarosław Jędrysiak24 września 2018
5

Ponad 100 osób szukało 14-latki

Redakcja20 czerwca 2016