Nasi walczą o finał – Gazeta Kłobucka
Region

Nasi walczą o finał

Zawsze na tak z zespołem HaszTak.
HASZTAK
Nasi walczą o finał

Zespół HaszTak, który współtworzą mieszkańcy naszego regionu, ma szansę na świetny wynik w programie Disco Star na kanale Polo TV. Jak możemy pomóc naszym w sukcesie? I czym wyróżnia się zespół HaszTak? O tym właśnie piszemy

Członkowie zespołu HaszTak rozpoczęli wspólną przygodę z muzyką trzy lata temu. Początkowo nawet jeszcze bez obecnej nazwy – po prostu nagrywając i umieszczając wszystko na YouTube. Z czasem o swej działalności zaczęli myśleć bardziej na poważnie. Zespół, w którego składzie występuje Paweł Jędrzejczyk z Kłobucka, Michał Robak z Radomska i Anita Alex. z Łodzi, jeszcze w zeszłym roku zaznaczył swoje ambicje nagranym pierwszym teledyskiem do piosenki „Mamy całą noc”. Tym razem to własna kompozycja tych trojga muzycznych przyjaciół. Każdy bez trudu znajdzie ją na YouTube oraz może wysłuchać na antenie radia Twoja Polska Stacja z Częstochowy (101.9 FM). Zespół wybrał działalność artystyczną w nurcie muzyki tanecznej. Ale już wspomniana piosenka pokazuje, że ambicją muzyków nie są jedynie suche i ograne, czysto elektroniczne brzmienia klawiszy. HaszTak wplata w to też dość obficie brzmienia prawdziwego saksofonu oraz klarnetu i sporą szczyptę akordeonu. Łączy więc tak lubianą przez masy prostotę tego gatunku muzyki z nienarzucającą się odrobiną ambitniejszej przyprawy, która całość dostrzegalnie urozmaica. Naszym zdaniem efekt jest ciekawy. I na pewno wart tego, by na własne uszy przekonać się, jak to brzmi. A potem – wybrać się na koncert. Już tego lata HaszTak wystąpi na kilku dużych imprezach w kraju, m.in. w naszym, podczęstochowskim Olsztynie oraz na największym w Polsce festiwalu muzyki tanecznej w Olsztynie (w tym roku zamiast Ostródy) na północy kraju.

Zespół daje z siebie wszystko nie tylko na koncertach. Z powodzeniem bierze też udział w programie Disco Star. Miłośnikom muzyki disco wyjaśniać tego nie musimy, ale dla tych, którzy rzadziej sięgają po tę muzykę wyjaśnijmy, że to popularny program na Polo TV – dostępnej wszak za darmo i dla każdego w pakiecie naziemnej telewizji cyfrowej. Ten rodzaj talent show miał już kilka kolejnych edycji i cieszy się zasłużonym miejscem na antenie stacji od siedmiu lat. Prowadzi go gwiazda i legenda disco polo – Marcin Miller, lider zespołu Boys.
Tu dochodzimy do sprawy aktualnie ważnej i pilnej. Jak często bywa w takich programach, wiele zależy od widzów. HaszTak ma szansę dostać się do finału. Aby tak się stało – zrobimy najlepiej, jeśli sami wesprzemy swych ziomków. Jak to zrobić? O to pytamy Pawła Jędrzejczyka, czyli tego z trójki muzyków, który mieszka dokładnie w najbliższym nam regionie.

– Gdyby zdarzyło się tak, że podczas programu nie dostaniemy się do finału, to jeszcze nic straconego. Bo ciągle miejsce w finale będą mogły dać nam SMS-y. I w takich okolicznościach, nie ukrywamy, bardzo będziemy liczyć na Was, drodzy Czytelnicy. Na to, że tymi SMS-ami zechcecie dać nam miejsce w finale. Głosowanie w ten sposób jest łatwe. Pod koniec odcinka będą pokazani wszyscy uczestnicy, którzy będą mieli swoje numery. I trzeba będzie po prostu wysłać SMS na swojego faworyta. Czyli, rzecz jasna, na HaszTak – śmieje się Paweł Jędrzejczyk. – Jaka będzie treść SMS-u i na jaki numer trzeba będzie go wysłać, to wszystko okaże się w sobotę. Podczas oglądania Disco Star na Polo TV. Zachęcamy również do śledzenia profilu tej stacji na Facebooku – dodaje muzyk z Kłobucka.

Takie wsparcie od swoich rodaków będą pewnie dostawać wszystkie zespoły. Gdyby się więc miało okazać, że HaszTak będzie potrzebować tej SMS-owei pomocy, to nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy pokazali, że to my „mamy moc”. Co w zamian? Zespół zapowiada, że odwdzięczy się ciekawymi nowymi projektami.

– Mogę już zdradzić, iż wkrótce odbędzie się premiera naszego nowego utworu, którego tytułu jeszcze nie podajemy. Bez wątpienia będzie to produkcja „na bogato”, z powerem, do której nakręciliśmy bardzo zaskakujący i nietypowy teledysk, jakiego jeszcze w Polsce nie było. I który zaskoczy na pewno nie jedną osobę w branży – uchyla rąbka tajemnicy nasz rozmówca. Szczerze zachęcamy, by wesprzeć naszych. I życzymy im sukcesów. W programie – i w ogóle na scenie. (jar)

2 komentarze

2 Komentarze

 1. 먹튀인포

  28 maja 2019 at 10:04

  Good info. Lucky me I found your blog by chance (stumbleupon).
  I’ve savwd it for later! https://www.tosureinfor.com

 2. adultgriendfinder

  27 maja 2019 at 18:18

  Thanks for finally talking about >Nasi walczą o finał – Gazeta Kłobucka <Loved it!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Region

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Region

wielka impreza

Wielka impreza gospodarcza

Ewa Chojnacka22 października 2019
autostrada

ITD będzie wszędzie

Jarosław Jędrysiak15 października 2019
K - ZUS godzi się na raty (3953) + fot

Ile wniosków o 500+ dla niezdolnych do samodzielnej egzystencji?

Jarosław Jędrysiak3 października 2019
amerykańskie wojska

Amerykańskie wojska u nas!

Jarosław Jędrysiak30 września 2019
ntc-nr-11

Co ciekawego w regionie?

Ewa Chojnacka27 września 2019
nasi-ida

Nasi idą do sejmu!

Jarosław Jędrysiak16 września 2019