Zajęli się Zakrzewem – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Zajęli się Zakrzewem

Dyrektor OSiR-u przekazuje nam informacje, że porządkowanie obiektu rozpoczęło się w czwartek i jest kontynuowane. Pracownicy zajmują się m.in. piaskownicą, by mogły z niej bezpiecznie korzystać dzieci.
JACEK KRAKOWIAN
Zajęli się Zakrzewem

ŚLADEM NASZYCH INTERWENCJI. Nim wyschła farba drukarska na stronach ostatniego numeru naszego tygodnika, nad zalewem na Zakrzewie już wykoszono trawę – o której pisaliśmy

Dyrektor Jacek Krakowian zapowiadał, że zaległości w porządkowaniu terenu nad zalewem, które zgłosił nam czytelnik, będą nadrabiane już od piątku. Powstać miały, przypomnijmy, z powodu przejściowego braku rąk do pracy – co w dzisiejszych czasach znikomego bezrobocia nie dziwi.

Za porządkowanie otoczenia zalewu pracownicy, którymi dysponuje opiekujący się tym miejscem OSiR w Kłobucku, zajęli się nawet wcześniej, niż usłyszeliśmy w zapowiedzi, bo w czwartek. Gdy oddaliśmy już do druku poprzedni numer, dostaliśmy fotografi e wykoszonej trawy. Ktoś – w komentarzu do naszego artykułu – zwrócił uwagę, że dla porządku należy jeszcze sprzątnąć pokos. Zakładamy, że tak się stanie.

W kolejnych dniach pracownicy OSiR-u zajęli się z kolei naprawą wyposażenia rekreacyjnego. Wygląda na to, że mimo pewnego poślizgu z terminem rozpoczęcia tych prac otoczenie zalewu, zgodnie z obietnicą dyrektora, będzie gotowe na sezon letni. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

kosz-na-smieci

Na co idą opłaty za śmieci?

Jarosław Jędrysiak1 czerwca 2020
pszok

Punkt zbiórki odpadów działa

Jarosław Jędrysiak1 czerwca 2020
policja

Emerytka straciła oszczędności życia

Jarosław Jędrysiak31 maja 2020
soluch

Janusz Soluch na czele rady

Jarosław Jędrysiak27 maja 2020
dzien-samorzadowca

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA SAMORZĄDOWCA

Ewa Chojnacka27 maja 2020
urzad

Kłobuckie ulgi w czynszach

Jarosław Jędrysiak26 maja 2020