Zajęli się Zakrzewem – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Zajęli się Zakrzewem

Dyrektor OSiR-u przekazuje nam informacje, że porządkowanie obiektu rozpoczęło się w czwartek i jest kontynuowane. Pracownicy zajmują się m.in. piaskownicą, by mogły z niej bezpiecznie korzystać dzieci.
JACEK KRAKOWIAN
Zajęli się Zakrzewem

ŚLADEM NASZYCH INTERWENCJI. Nim wyschła farba drukarska na stronach ostatniego numeru naszego tygodnika, nad zalewem na Zakrzewie już wykoszono trawę – o której pisaliśmy

Dyrektor Jacek Krakowian zapowiadał, że zaległości w porządkowaniu terenu nad zalewem, które zgłosił nam czytelnik, będą nadrabiane już od piątku. Powstać miały, przypomnijmy, z powodu przejściowego braku rąk do pracy – co w dzisiejszych czasach znikomego bezrobocia nie dziwi.

Za porządkowanie otoczenia zalewu pracownicy, którymi dysponuje opiekujący się tym miejscem OSiR w Kłobucku, zajęli się nawet wcześniej, niż usłyszeliśmy w zapowiedzi, bo w czwartek. Gdy oddaliśmy już do druku poprzedni numer, dostaliśmy fotografi e wykoszonej trawy. Ktoś – w komentarzu do naszego artykułu – zwrócił uwagę, że dla porządku należy jeszcze sprzątnąć pokos. Zakładamy, że tak się stanie.

W kolejnych dniach pracownicy OSiR-u zajęli się z kolei naprawą wyposażenia rekreacyjnego. Wygląda na to, że mimo pewnego poślizgu z terminem rozpoczęcia tych prac otoczenie zalewu, zgodnie z obietnicą dyrektora, będzie gotowe na sezon letni. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

częstochowska dalej-kiepura

Zamkowa i kłopoty z prądem

Jarosław Jędrysiak22 stycznia 2020
płacimy tylko

Płacimy tylko za swoje śmieci?

Jarosław Jędrysiak21 stycznia 2020
aleksander tokarz

W mieście źle parkują?

Jarosław Jędrysiak19 stycznia 2020
butelki-plastik

Nie będą przetwarzać tworzyw

Jarosław Jędrysiak15 stycznia 2020
sylwia miland

Oddział dziecięcy z nową szefową

Jarosław Jędrysiak15 stycznia 2020
będzie centrum

Będzie kolejne centrum logistyczne?

Jarosław Jędrysiak14 stycznia 2020