Zajęli się Zakrzewem – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Zajęli się Zakrzewem

Dyrektor OSiR-u przekazuje nam informacje, że porządkowanie obiektu rozpoczęło się w czwartek i jest kontynuowane. Pracownicy zajmują się m.in. piaskownicą, by mogły z niej bezpiecznie korzystać dzieci.
JACEK KRAKOWIAN
Zajęli się Zakrzewem

ŚLADEM NASZYCH INTERWENCJI. Nim wyschła farba drukarska na stronach ostatniego numeru naszego tygodnika, nad zalewem na Zakrzewie już wykoszono trawę – o której pisaliśmy

Dyrektor Jacek Krakowian zapowiadał, że zaległości w porządkowaniu terenu nad zalewem, które zgłosił nam czytelnik, będą nadrabiane już od piątku. Powstać miały, przypomnijmy, z powodu przejściowego braku rąk do pracy – co w dzisiejszych czasach znikomego bezrobocia nie dziwi.

Za porządkowanie otoczenia zalewu pracownicy, którymi dysponuje opiekujący się tym miejscem OSiR w Kłobucku, zajęli się nawet wcześniej, niż usłyszeliśmy w zapowiedzi, bo w czwartek. Gdy oddaliśmy już do druku poprzedni numer, dostaliśmy fotografi e wykoszonej trawy. Ktoś – w komentarzu do naszego artykułu – zwrócił uwagę, że dla porządku należy jeszcze sprzątnąć pokos. Zakładamy, że tak się stanie.

W kolejnych dniach pracownicy OSiR-u zajęli się z kolei naprawą wyposażenia rekreacyjnego. Wygląda na to, że mimo pewnego poślizgu z terminem rozpoczęcia tych prac otoczenie zalewu, zgodnie z obietnicą dyrektora, będzie gotowe na sezon letni. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

oswietlenie-droga

Oświetlą drogę do cmentarza

Ewa Chojnacka18 lipca 2019
sda

Obwodnica trafi do planów?

Jarosław Jędrysiak10 lipca 2019
frd

Obcokrajowcy odwiedzili kłobuckich uczniów

Jarosław Jędrysiak9 lipca 2019
zakrzewski

Będzie nowa linia wysokiego napięcia

Stanisław Wrzesiński30 czerwca 2019
bedzienowy

Będzie nowy market koło osiedla?

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2019
dni kck

Dni Kłobucka przyciągnęły tłumy!

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2019