Duża i Mała Piłkarska Kadra Czeka – Gazeta Kłobucka
Powiat

Duża i Mała Piłkarska Kadra Czeka

W rozgrywanym na orliku w Miedźnie  nale „Małej Piłkarskiej Kadry Czeka” triumfowała drużyna Pogoni Kamyk.
©Stanisław Wrzesiński
Duża i Mała Piłkarska Kadra Czeka

PIŁKA MŁODZIEŻOWA. Znicz Kłobuck i Pogoń Kamyk triumfowały w  nałach Ogólnopolskiego Turnieju Zrzeszenia LZS „Piłkarska Kadra Czeka” Powiatu Kłobuckiego (drużyny 11-osobowe) oraz „Mała Piłkarska Kadra Czeka” (zespoły 6-osobowe), których głównym organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie

W rozgrywanym na obiekcie kłobuckiego OSiR-u powiatowym finale 35. Ogólnopolskiego Turnieju Zrzeszenia LZS im. Stanisław Tymowicza „Piłkarska Kadra Czeka” występujący na co dzień w II lidze wojewódzkiej trampkarzy C1 Znicz Kłobuck 11:0 pokonał Grom Miedźno, a następnie 3:0 Liswartę Krzepice. Drugie miejsce wywalczyła Liswarta Krzepice, która 2:0 wygrała z Gromem Miedźno. Podopieczni Andrzeja Rogaczewskiego w nagrodę zagrają w finale województwa śląskiego w Puńcowie (powiat cieszyński), gdzie ich przeciwnikami będą drużyny Ciężkowianki Jaworzno, LKS-u Bestwina i Pasjonata Dankowice.

Natomiast w odbywającym się systemem „każdy z każdym” na orliku w Miedźnie powiatowym finale 9. Ogólnopolskiego Turnieju im. Marka Procyszyna „Mała Piłkarska Kadra Czeka” zwyciężyła Pogoń Kamyk (trener Dominik Szczypiór), która wyprzedziła Grom Miedźno, Klub Sportowy Panki i Liswartę Krzepice. Finał poprzedziły dwa turnieje eliminacyjne rozgrywane na orlikach w Pankach i Miedźnie. W Miedźnie Pogoń Kamyk triumfowała przed Gromem Miedźno, Naprzodem Ostrowy i Liswartą Popów. W Pankach najlepszy był miejscowy Klub Sportowy przed Liswartą Krzepice, Olimpią Truskolasy i Juniorem Szarlejka. W wojewódzkim fi nale „Małej Piłkarskiej Kadry Czeka” w piątek (14.06., 11.00) w Konopiskach zagrają drużyny Pogoni Kamyk i Gromu Miedźno. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat

itd

Uwaga na oszustów w transporcie

Adam Świerczyński2 lipca 2020
przychodnia

Przychodnie powinny umożliwiać osobistą wizytę

Adam Świerczyński1 lipca 2020
pasy

„Bezpieczny pieszy”

Jarosław Jędrysiak1 lipca 2020
kolo-gospodyn

Są środki dla kół gospodyń

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2020
wybory

Powiat poparł głównie Andrzeja Dudę

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2020
abx

PKS zamknięty? Nie trzeba się martwić. ABX2BUS zabezpieczy nasze potrzeby

Jarosław Jędrysiak28 czerwca 2020