Duża i Mała Piłkarska Kadra Czeka – Gazeta Kłobucka
Powiat

Duża i Mała Piłkarska Kadra Czeka

W rozgrywanym na orliku w Miedźnie  nale „Małej Piłkarskiej Kadry Czeka” triumfowała drużyna Pogoni Kamyk.
©Stanisław Wrzesiński
Duża i Mała Piłkarska Kadra Czeka

PIŁKA MŁODZIEŻOWA. Znicz Kłobuck i Pogoń Kamyk triumfowały w  nałach Ogólnopolskiego Turnieju Zrzeszenia LZS „Piłkarska Kadra Czeka” Powiatu Kłobuckiego (drużyny 11-osobowe) oraz „Mała Piłkarska Kadra Czeka” (zespoły 6-osobowe), których głównym organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie

W rozgrywanym na obiekcie kłobuckiego OSiR-u powiatowym finale 35. Ogólnopolskiego Turnieju Zrzeszenia LZS im. Stanisław Tymowicza „Piłkarska Kadra Czeka” występujący na co dzień w II lidze wojewódzkiej trampkarzy C1 Znicz Kłobuck 11:0 pokonał Grom Miedźno, a następnie 3:0 Liswartę Krzepice. Drugie miejsce wywalczyła Liswarta Krzepice, która 2:0 wygrała z Gromem Miedźno. Podopieczni Andrzeja Rogaczewskiego w nagrodę zagrają w finale województwa śląskiego w Puńcowie (powiat cieszyński), gdzie ich przeciwnikami będą drużyny Ciężkowianki Jaworzno, LKS-u Bestwina i Pasjonata Dankowice.

Natomiast w odbywającym się systemem „każdy z każdym” na orliku w Miedźnie powiatowym finale 9. Ogólnopolskiego Turnieju im. Marka Procyszyna „Mała Piłkarska Kadra Czeka” zwyciężyła Pogoń Kamyk (trener Dominik Szczypiór), która wyprzedziła Grom Miedźno, Klub Sportowy Panki i Liswartę Krzepice. Finał poprzedziły dwa turnieje eliminacyjne rozgrywane na orlikach w Pankach i Miedźnie. W Miedźnie Pogoń Kamyk triumfowała przed Gromem Miedźno, Naprzodem Ostrowy i Liswartą Popów. W Pankach najlepszy był miejscowy Klub Sportowy przed Liswartą Krzepice, Olimpią Truskolasy i Juniorem Szarlejka. W wojewódzkim fi nale „Małej Piłkarskiej Kadry Czeka” w piątek (14.06., 11.00) w Konopiskach zagrają drużyny Pogoni Kamyk i Gromu Miedźno. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiat

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat

K - PATRONAT - Kłobuckie kryminały 1

Kłobuckie kryminały

Jarosław Jędrysiak11 grudnia 2019
OKS Olesno zwycięzcą Pankowiaczka1

OKS Olesno zwycięzcą Pankowiaczka

Stanisław Wrzesiński6 grudnia 2019
K - Trwa głosowanie na defibrylatory (996)

Trwa głosowanie na defibrylatory

Jarosław Jędrysiak30 listopada 2019
tak-wygladaja-oszusci

Tak wyglądają oszuści!

Jarosław Jędrysiak29 listopada 2019
kajak

Możemy pomóc turystyce kajakowej

Jarosław Jędrysiak26 listopada 2019
defibrylator

Od nas zależy, czy dostaniemy defibrylatory

Jarosław Jędrysiak23 listopada 2019