Salon Volvo już w Częstochowie! – Gazeta Kłobucka
Częstochowa

Salon Volvo już w Częstochowie!

Volvo Częstochowa to przede wszystkim zespół profesjonalistów, którzy tworzą ludzie z doświadczeniem, pasją i wiedza motoryzacyjną.
Salon Volvo już w Częstochowie!

MOTORYZACJA. Od najbliższego wtorku swoją działalność rozpoczyna autoryzowany salon Volvo, w którym oprócz zakupu topowych modeli tej marki każdy klient będzie mógł liczyć na obsługę na najwyższym europejskim poziomie

Wybudowany w designerskiej architekturze flagowy i najnowocześniejszy częstochowski salon przy ul. Jagiellońskiej 48 robi wrażenie. Wszystko jest tu zaprojektowane z pomysłem. Od najbliższego wtorku będzie w nim można zakupić każdy model tej marki. Volvo to największy w historii motoryzacji szwedzki producent samochodów. Samochody marki, które dostępne są głównie na rynku amerykańskim oraz w Europie, słyną przede wszystkim z wysokiego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności. – Volvo może się poszczycić wprowadzeniem do oferty licznych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, które po latach stały się standardowym rozwiązaniem w wielu modelach innych marek – mówi Piotr Grzyb, kierownik sprzedaży w częstochowskim salonie. – Zapewniam, że nie tylko bezpieczeństwo, ale i warunki jezdne oraz wyposażenie naszych modeli zaspokoją wymagania najbardziej wymagających klientów – dodaje. Obecnie samochody Volvo należą do klasy premium, czyli tej o podwyższonym poziomie luksusu. Właścicielami nowo otwartego salonu Volvo są państwo Polaczek, którzy od 20 lat działają w branży automotive.(ewi)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Częstochowa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Częstochowa

wpisteatr

Na co do teatru w październiku?

Ewa Chojnacka25 września 2020
testosteron

„Testosteron” na deskach teatru

Ewa Chojnacka15 września 2020
wlokniarz

Wygrana Włókniarza!

Ewa Chojnacka3 września 2020
falsz

Polska prapremiera „Fałszu” Lot Vekemans

Ewa Chojnacka1 września 2020
1

Muzeum Częstochowskie zdradziło jedną z tajemnic przebudowy Starego Rynku

Ewa Chojnacka27 sierpnia 2020
chcesz-sie-bawic

CHCESZ SIĘ BAWIĆ ? ZADZWOŃ!

Ewa Chojnacka21 sierpnia 2020