Rączka gotował z Jutrzenką – Gazeta Kłobucka
Zawady

Rączka gotował z Jutrzenką

Panie z Jutrzenki nie tylko uczestniczyły w przygotowaniu potraw. Zdradzały też tajniki naszych lokalnych kulinarnych tradycji. KGW JUTRZENKA POPÓW
Rączka gotował z Jutrzenką

IMPREZA. Popularny, znany z telewizyjnych programów kulinarnych śląski kucharz Remigiusz Rączka tym razem gotował w gminie Popów. A towarzyszyły mu panie z tutejszego koła gospodyń Jutrzenka

– W sobotę w telewizji emitowano program kulinarny „Rączka gotuje”. Tym razem lubiany śląski kucharz Remigiusz Rączka odwiedził naszą gminę. A zwiedzając kajakiem urocze zakątki naszej małej ojczyzny, przypłynął do Zawad, gdzie razem z nami jako bohaterkami odcinka warzył i serwował obiad z deserem. A to wszystko w plenerze i nietypowo, bo na kajaku – cieszy się z udziału w programie z popularnym kucharzem Teresa Żurawska, przewodnicząca KGW Jutrzenka. Panie przywitały gościa piosenką, a potem uczestniczyły także w przygotowywaniu potraw. Przewodnicząca Żurawska zdradziła przepis na tradycyjny kapuśniak „na bogato”, Sabina Matyszczyk – na przepyszne prażuchy, a na Anna Badura podała przepis i upiekła fantastycznego „marchwioka z kruszonką”. – Uczestnictwo w programie to niebywałe wyróżnienie zarówno dla naszego koła gospodyń, jak i dla gminy – podkreśla Teresa Żurawska. (jar)

K - Rączka gotował z Jutrzenką 2Jutrzenka zaśpiewała specjalnie z okazji udziału w telewizyjnym programie.
KGW JUTRZENKA POPÓW

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zawady

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Zawady

remont

Centrum Usług Społecznościowych w dawnym przedszkolu

Jarosław Jędrysiak14 października 2020
alkomat

Pijany rąbnął w płot

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2020
K - Tirem potrącił pieszą (1926) + fot

Tirem potrącił pieszą

Jarosław Jędrysiak9 lutego 2020
NOWY-ROK-ZAWADY

Wspólnie witali Nowy Rok

Jarosław Jędrysiak12 stycznia 2020
autobus-policja

Upewnij się, że dziecko pojedzie bezpiecznie

Jarosław Jędrysiak12 stycznia 2020
reg

Budujcie się, póki można! To ostatni moment

Jarosław Jędrysiak24 grudnia 2018