Dni Otwarte w Toyota Częstochowa – Gazeta Kłobucka
Częstochowa

Dni Otwarte w Toyota Częstochowa

Przede wszystkim podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z licznych, atrakcyjnych rabatów na każdy model Toyoty!
Dni Otwarte w Toyota Częstochowa

Już w następny weekend warto odwiedzić salon Toyoty w Częstochowie. Zachęca do tego atrakcyjna oferta promocyjna Toyota Outlet. Korzyści będzie jeszcze więcej

Miłośnicy motoryzacji i wszyscy, którzy szukają samochodu dla siebie czy dla firmy, mogą już dziś zaznaczyć sobie w kalendarzu następny weekend. W sobotę i w niedzielę – 28 i 29 września – w salonie Toyota Częstochowa przy al. Wojska Polskiego 68/76 odbędą się Dni Otwarte oferty promocyjnej Toyota Outlet – Jeszcze więcej korzyści. Dlaczego warto się tam wybrać?
Przede wszystkim podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z licznych, atrakcyjnych rabatów na każdy model Toyoty! Na Dni Otwarte przygotowano wyjątkowe promocje, atrakcyjne zarówno dla tych, którzy szukają samochodu dla siebie, jak i dla tych, których interesuje korzystny leasing SMARTPLAN dla firm.
– Tylko teraz czekają na naszych gości wysokie rabaty na wszystkie modele Toyoty oraz atrakcyjne formy finansowania przy wynajmie. Tegoroczny hit sprzedaży i numer jeden w Polsce to Toyota Corolla, dostępna z rabatem do 12 000 zł oraz Toyota C-HR z rabatem aż do 14 000 zł! – zachęca do udziału w Dniach Otwartych Toyoty w Częstochowie reprezentująca firmę Izabela Rodak.
Warto też zobaczyć podczas przyszłego weekendu inne nowości przygotowane przez Toyotę na ten rok. Na przykład przestronną i nowoczesną Toyotę RAV4 oraz elegancką Toyotę Camry. Przy okazji można będzie też oczywiście skorzystać z możliwości odbycia jazdy testowej.
– Zapraszamy też do wejścia na stronę toyota2019.pl/outlet i zapewnienia sobie atrakcyjnego rabatu oraz dynamicznej prezentacji z naszym ekspertem – dodaje Izabela Rodak.
Na koniec ostatnia kluczowa informacja. Salon Toyota Częstochowa podczas Dni Otwartych będzie czynny w sobotę 28 września w godzinach od 8.00 do 17.00 i w niedzielę 29 września od 10.00 do 16.00. Na pewno warto zaznaczyć te terminy we własnym kalendarzu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Częstochowa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Częstochowa

dentysta_dzieciecy_600_350

SZKOLNA OPIEKA LEKARSKA

Ewa Chojnacka27 września 2019
0000-349

WZMOCNIENIE WSPÓŁPRACY W RAMACH RIT

Ewa Chojnacka27 września 2019
ibebe_wozek_600_350

WÓZEK DZIECIĘCY Z NAGRODĄ ZA INNOWACYJNOŚĆ

Ewa Chojnacka27 września 2019
festiwal_bachow_2019

BACH I BAROKOWE INSPIRACJE

Ewa Chojnacka27 września 2019
parkitka

Parkitka organizuje „Częstochowskie debaty o medycynie”

Ewa Chojnacka26 września 2019
jasna

PASTERZ ŚWIATOWEJ STOLICY PIELGRZYMÓW NA JASNEJ GÓRZE

Ewa Chojnacka20 sierpnia 2019