Dni Otwarte w Toyota Częstochowa – Gazeta Kłobucka
Częstochowa

Dni Otwarte w Toyota Częstochowa

Przede wszystkim podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z licznych, atrakcyjnych rabatów na każdy model Toyoty!
Dni Otwarte w Toyota Częstochowa

Już w następny weekend warto odwiedzić salon Toyoty w Częstochowie. Zachęca do tego atrakcyjna oferta promocyjna Toyota Outlet. Korzyści będzie jeszcze więcej

Miłośnicy motoryzacji i wszyscy, którzy szukają samochodu dla siebie czy dla firmy, mogą już dziś zaznaczyć sobie w kalendarzu następny weekend. W sobotę i w niedzielę – 28 i 29 września – w salonie Toyota Częstochowa przy al. Wojska Polskiego 68/76 odbędą się Dni Otwarte oferty promocyjnej Toyota Outlet – Jeszcze więcej korzyści. Dlaczego warto się tam wybrać?
Przede wszystkim podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z licznych, atrakcyjnych rabatów na każdy model Toyoty! Na Dni Otwarte przygotowano wyjątkowe promocje, atrakcyjne zarówno dla tych, którzy szukają samochodu dla siebie, jak i dla tych, których interesuje korzystny leasing SMARTPLAN dla firm.
– Tylko teraz czekają na naszych gości wysokie rabaty na wszystkie modele Toyoty oraz atrakcyjne formy finansowania przy wynajmie. Tegoroczny hit sprzedaży i numer jeden w Polsce to Toyota Corolla, dostępna z rabatem do 12 000 zł oraz Toyota C-HR z rabatem aż do 14 000 zł! – zachęca do udziału w Dniach Otwartych Toyoty w Częstochowie reprezentująca firmę Izabela Rodak.
Warto też zobaczyć podczas przyszłego weekendu inne nowości przygotowane przez Toyotę na ten rok. Na przykład przestronną i nowoczesną Toyotę RAV4 oraz elegancką Toyotę Camry. Przy okazji można będzie też oczywiście skorzystać z możliwości odbycia jazdy testowej.
– Zapraszamy też do wejścia na stronę toyota2019.pl/outlet i zapewnienia sobie atrakcyjnego rabatu oraz dynamicznej prezentacji z naszym ekspertem – dodaje Izabela Rodak.
Na koniec ostatnia kluczowa informacja. Salon Toyota Częstochowa podczas Dni Otwartych będzie czynny w sobotę 28 września w godzinach od 8.00 do 17.00 i w niedzielę 29 września od 10.00 do 16.00. Na pewno warto zaznaczyć te terminy we własnym kalendarzu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Częstochowa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Częstochowa

szumowski

Jesienią drugi szczyt epidemii. Minister podał konkretne miesiące

Ewa Chojnacka23 maja 2020
wirtualny-spacjer-ujd

Wirtualny spacer po UJD

Ewa Chojnacka23 maja 2020
galeria-jurajska

15 restauracji i kawiarń w Galerii Jurajskiej wznawia działalność

Ewa Chojnacka23 maja 2020
autobus-3

WIĘCEJ OSÓB W MIEJSKIM TRANSPORCIE PUBLICZNYM

Ewa Chojnacka23 maja 2020
maj_dla_serca_600_350

BEZPŁATNE, ZDALNE KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE

Ewa Chojnacka23 maja 2020
tramwaj-twist

Na tory tramwajowe wyjechały dzisiaj nowe Twisty

Ewa Chojnacka13 maja 2020