Kierowca ciężarówki nie żyje – Gazeta Kłobucka
Miedźno, Łobodno

Kierowca ciężarówki nie żyje

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka rozbita o drzewo. Kierowca zmarł mimo wysiłków lekarzy.
Kierowca ciężarówki nie żyje

POLICJA. Tragiczny wypadek na drodze między Łobodnem i Miedźnem. Ciężarówka rozbiła się o przydrożne drzewo

Jak wstępnie ustalili policjanci, w poprzedni poniedziałek kilkanaście minut po południu 68-letni kierowca, jadący samochodem ciężarowym z naczepą po drodze wojewódzkiej w kierunku Łobodna, zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Jaki był powód zjechania na pobocze – jeszcze nie ustalono. Wypadek miał dramatyczne konsekwencje.
– Kabina samochodu ciężarowego uległa spaleniu, natomiast kierowca, mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Z miejsca zdarzenia został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – podaje oficer prasowy kłobuckiej policji, mł. asp. Kamil Raczyński.
– Niestety, w czwartek otrzymaliśmy informację, że poszkodowany mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń – dodaje policjant. Okoliczności tragedii badają kłobuccy kryminalni.
– W toczącym się postępowaniu śledczy wykorzystają między innymi opinie biegłych z zakresu stanu technicznego pojazdów oraz z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych. Sprawę nadzoruje częstochowska prokuratura – podaje Raczyński.
Policja szuka też świadków wypadku. Ktokolwiek wie coś, co może mieć znaczenie w tej sprawie lub po prostu widział ten wypadek, powinien skontaktować się z policją. Wystarczy telefon na numer alarmowy lub kontakt osobisty z funkcjonariuszami.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Miedźno, Łobodno

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Miedźno, Łobodno