Złote gody w Krzepicach – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Złote gody w Krzepicach

Staraniem władz miasta szacownych jubilatów podjęto godnie i ciepło.
Złote gody w Krzepicach

UROCZYSTOŚĆ. Po 50 latach od ślubu prezydent RP przyznaje odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie. W tym roku w Krzepicach zaszczyt ten spotkał 28 par małżonków

Medale przyznane przez prezydenta wręcza zwykle głowa lokalnego samorządu. W Krzepicach roli tej po raz kolejny podjął się burmistrz Krystian Kotynia. Jubilatów zaproszono na uroczystość na zeszłą środę do popularnego zajazdu przy drodze ze staromiejskiego rynku do Kuźniczki. Osobiście mogły przybyć 23 pary małżeńskie. Każda z nich brała ślub w 1969 roku. W asyście m.in. przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej oraz kierownik USC burmistrz dokonał odznaczenia jubilatów. Wzniesiono też toast na ich cześć i zaproszono na okolicznościowy poczęstunek.
PARY MAŁŻEŃSKIE, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCI ZŁOTYCH GODÓW
Stanisława i Kazimierz Anczykowie, Stanisława i Henryk Chądzyńscy, Maria i Zenon Dudkowscy, Alfreda i Marian Gawlikowie, Genowefa i Stanisław Gawlikowie, Janina i Edward Gmyrkowie, Honorata i Zenon Izydorczykowie, Barbara i Stanisław Klubowie, Maria i Jan Kulejowie, Longina i Stanisław Latuszkowie, Irena i Franciszek Lizurejowie, Barbara i Jan Małoszycowie, Henryka i Ryszard Mazurkowie, Aleksandra i Czesław Mońkowie, Janina i Stanisław Ogórkowie, Barbara i Henryk Olejnikowie, Wiesława i Wacław Podstawowie, Janina i Franciszek Radziochowie, Teresa i Józef Słomianowie, Kazimiera i Józef Sitkowie, Halina i Jan Trojakowie, Natalia i Henryk Wiechowie, Lidia i Janusz Wróblowie.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

g

Wyróżniono zawodników

Jarosław Jędrysiak27 października 2020
gok-krzepice

GOK działa hybrydowo

Jarosław Jędrysiak26 października 2020
wypadek

Znów wypadek na obwodnicy

Jarosław Jędrysiak18 października 2020
skuter-wypadek

Śmierć na obwodnicy

Jarosław Jędrysiak10 października 2020
urzad-krzepice

Urząd tylko do drugiej

Jarosław Jędrysiak20 września 2020
synagoga

Robią przy synagodze

Jarosław Jędrysiak16 sierpnia 2020