Złote gody w Krzepicach – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Złote gody w Krzepicach

Staraniem władz miasta szacownych jubilatów podjęto godnie i ciepło.
Złote gody w Krzepicach

UROCZYSTOŚĆ. Po 50 latach od ślubu prezydent RP przyznaje odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie. W tym roku w Krzepicach zaszczyt ten spotkał 28 par małżonków

Medale przyznane przez prezydenta wręcza zwykle głowa lokalnego samorządu. W Krzepicach roli tej po raz kolejny podjął się burmistrz Krystian Kotynia. Jubilatów zaproszono na uroczystość na zeszłą środę do popularnego zajazdu przy drodze ze staromiejskiego rynku do Kuźniczki. Osobiście mogły przybyć 23 pary małżeńskie. Każda z nich brała ślub w 1969 roku. W asyście m.in. przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej oraz kierownik USC burmistrz dokonał odznaczenia jubilatów. Wzniesiono też toast na ich cześć i zaproszono na okolicznościowy poczęstunek.
PARY MAŁŻEŃSKIE, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCI ZŁOTYCH GODÓW
Stanisława i Kazimierz Anczykowie, Stanisława i Henryk Chądzyńscy, Maria i Zenon Dudkowscy, Alfreda i Marian Gawlikowie, Genowefa i Stanisław Gawlikowie, Janina i Edward Gmyrkowie, Honorata i Zenon Izydorczykowie, Barbara i Stanisław Klubowie, Maria i Jan Kulejowie, Longina i Stanisław Latuszkowie, Irena i Franciszek Lizurejowie, Barbara i Jan Małoszycowie, Henryka i Ryszard Mazurkowie, Aleksandra i Czesław Mońkowie, Janina i Stanisław Ogórkowie, Barbara i Henryk Olejnikowie, Wiesława i Wacław Podstawowie, Janina i Franciszek Radziochowie, Teresa i Józef Słomianowie, Kazimiera i Józef Sitkowie, Halina i Jan Trojakowie, Natalia i Henryk Wiechowie, Lidia i Janusz Wróblowie.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

kotynia

Orzeszkowej i Prusa nie wyjdzie drogo

Jarosław Jędrysiak30 czerwca 2020
synagoga

Remont synagogi może się rozpocząć

Jarosław Jędrysiak28 czerwca 2020
kino

Kino samochodowe w Krzepicach

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2020
gok-krzepice

Zajęcia w GOK-u ruszyły w poniedziałek

Jarosław Jędrysiak15 czerwca 2020
synagoga

Powinno starczyć kasy na bożnicę

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2020
laptopy

Kupili laptopy dla uczniów

Jarosław Jędrysiak1 czerwca 2020