Złote gody w Krzepicach – Gazeta Kłobucka
Krzepice

Złote gody w Krzepicach

Staraniem władz miasta szacownych jubilatów podjęto godnie i ciepło.
Złote gody w Krzepicach

UROCZYSTOŚĆ. Po 50 latach od ślubu prezydent RP przyznaje odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie. W tym roku w Krzepicach zaszczyt ten spotkał 28 par małżonków

Medale przyznane przez prezydenta wręcza zwykle głowa lokalnego samorządu. W Krzepicach roli tej po raz kolejny podjął się burmistrz Krystian Kotynia. Jubilatów zaproszono na uroczystość na zeszłą środę do popularnego zajazdu przy drodze ze staromiejskiego rynku do Kuźniczki. Osobiście mogły przybyć 23 pary małżeńskie. Każda z nich brała ślub w 1969 roku. W asyście m.in. przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej oraz kierownik USC burmistrz dokonał odznaczenia jubilatów. Wzniesiono też toast na ich cześć i zaproszono na okolicznościowy poczęstunek.
PARY MAŁŻEŃSKIE, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCI ZŁOTYCH GODÓW
Stanisława i Kazimierz Anczykowie, Stanisława i Henryk Chądzyńscy, Maria i Zenon Dudkowscy, Alfreda i Marian Gawlikowie, Genowefa i Stanisław Gawlikowie, Janina i Edward Gmyrkowie, Honorata i Zenon Izydorczykowie, Barbara i Stanisław Klubowie, Maria i Jan Kulejowie, Longina i Stanisław Latuszkowie, Irena i Franciszek Lizurejowie, Barbara i Jan Małoszycowie, Henryka i Ryszard Mazurkowie, Aleksandra i Czesław Mońkowie, Janina i Stanisław Ogórkowie, Barbara i Henryk Olejnikowie, Wiesława i Wacław Podstawowie, Janina i Franciszek Radziochowie, Teresa i Józef Słomianowie, Kazimiera i Józef Sitkowie, Halina i Jan Trojakowie, Natalia i Henryk Wiechowie, Lidia i Janusz Wróblowie.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Krzepice

synagoga

Robią przy synagodze

Jarosław Jędrysiak16 sierpnia 2020
koc

Jeszcze jeden seans pod gwiazdami

Jarosław Jędrysiak14 sierpnia 2020
kotynia

Remont pod szpitalem. Co z handlem i parkowaniem?

Jarosław Jędrysiak10 sierpnia 2020
koc

Dziś znów plenerowe kino

Jarosław Jędrysiak7 sierpnia 2020
kino

Tym razem komediodramat

Jarosław Jędrysiak31 lipca 2020
smieci

Pomoc w pozbyciu się odpadów rolniczych

Jarosław Jędrysiak29 lipca 2020