Oddajmy głos na głos Damiana – Gazeta Kłobucka
Powiat

Oddajmy głos na głos Damiana

Naszym zdaniem Polska zasługuje na to, by lepiej poznać głos Damiana. W końcu to program, w którym wybiera się najlepsze polskie głosy. Nasze SMS- -y mogą bardzo tu pomóc.
Oddajmy głos na głos Damiana

KULTURA. Już w sobotę możemy pomóc mieszkańcowi naszego powiatu w jego walce o sukces w popularnym „The Voice of Poland”. Warto! Zresztą warto po prostu włączyć TVP2 w sobotę po ósmej – i posłuchać, jak śpiewa

Damian Kulej to nasz ziomek – i to słowo świetnie pasuje do niego tak samo w tradycyjnym, jak i młodzieżowym znaczeniu. To też wyśmienity wokalista, wyborny technicznie, pięknie łączący rockowy pazur z liryczną nutą. Gdy Damian śpiewa, nie ma się wątpliwości, że szersza widownia zasługuje na to, by poznać jego głos. I szansę na to daje właśnie ten program. Nasz krajan obecnie brawurowo pokonuje kolejne etapy popularnego „The Voice of Poland”. Szczegóły tu pomijamy, bo zakładamy, że każdy co najmniej trochę zna ten talent show z telewizji – w końcu to już jego 10. edycja. Dla nas istotne jest to, że Damian Kulej, który po udanych „przesłuchaniach w ciemno” trafił do drużyny Kamila Bednarka, ciągle jest w programie – i walczy o zwycięstwo. Brawurowo przeszedł „bitwy” i „nokaut”. Ale to teraz będzie to najważniejsze. Zbliża się kluczowy moment „The Voice of Poland”.
– Za tydzień śpiewam w odcinku na żywo. Dam z siebie maksa, obiecuję! – zapewnia nasz ziomek.
Znając talent i pracowitość Damiana – wierzymy tym zapewnieniom. Tu jednak potrzeba czegoś więcej niż tylko talentu i pracy. Trzeba też przychylności widzów. Tej okazywanej poprzez głosowanie SMS-ami. Jak wiemy, odcinki na żywo kończą się eliminacją osób z drużyn prowadzonych przez trenerów. Kto dostanie najwięcej głosów – zostaje w programie. Kto mniej – może z niego odpaść. Dlatego to jest właśnie ten moment, w którym możemy pomóc Damianowi. Wysyłając SMS właśnie z głosem na niego. Nie ukrywamy, że my zamierzamy tak właśnie zrobić. I każdego zachęcamy, by zrobił to samo.
Jak zagłosować na Damiana? Szczegóły zostaną wyjaśnione w sobotnim odcinku „The Voice of Poland”. Początek show o 20.05 w Dwójce. Oglądajcie najlepiej z telefonem w ręce. Chyba że wolicie akurat mocno trzymać kciuki za naszego ziomka.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiat

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat

lekarz

Chorujesz? Pamiętaj o aktualnym adresie

Adam Świerczyński20 listopada 2019
policjaa

Uwaga! Oszuści w powiecie!

Jarosław Jędrysiak19 listopada 2019
kombajn

Hektary, których nie uprawiają politycy

Jarosław Jędrysiak7 listopada 2019
K - Zrobili podjazdy dla niepełnosprawnych (950) + fot

Zrobili podjazdy dla niepełnosprawnych

Jarosław Jędrysiak6 listopada 2019
pieniadze-640x400

Kto dostał najwięcej z Unii?

Jarosław Jędrysiak31 października 2019
derejczyk

Derejczyk najbogatszy w powiecie

Jarosław Jędrysiak31 października 2019