Daria Zawiałow będzie gwiazdą Dni Kłobucka! – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Daria Zawiałow będzie gwiazdą Dni Kłobucka!

Daria Zawiałow – o czym wie na pewno wielu spośród naszych czytelników – ma związki z Kłobuckiem. pl.wikipedia.org
Daria Zawiałow będzie gwiazdą Dni Kłobucka!

IMPREZA. Jak co roku – zdecydowało głosowanie. To mieszkańcy, którzy wzięli w nim udział, wybrali wykonawcę głównego koncertu podczas Dni Kłobucka w 2020 roku

Wybór był całkiem spory, bo mieszkańcy mogli wskazać kogoś z dziesięciorga zaproponowanych wykonawców. Ta zasada – pójście za opinią mieszkańców – została wprowadzona, odkąd burmistrzem miasta jest Jerzy Zakrzewski. Dawniej zdarzało się, że dała się słyszeć krytyka, iż wybrano na Dni Kłobucka nie tego artystę, którego najchętniej widzieliby na scenie na rynku sami mieszkańcy. Teraz więc o wszystkim decyduje demokracja. I głos mają ci, którzy po prostu zechcą wziąć udział w głosowaniu na gwiazdę Dni Kłobucka. Takich głosujących było tym razem 804. Mało? Jak w każdych wyborach – kto rezygnuje z głosowania, sam oddaje decyzję innym. Najwięcej głosujących, blisko 27 procent, wskazało na Darię Zawiałow. Nieco ponad 20 procent wolało, by gwiazdą była Golec uOrkiestra. 16 procent stawiało na Cleo, 10 procent na Kombi. Pozostałe propozycje miały znacznie mniejsze poparcie. Wynik jest więc jednoznaczny.
Gwiazda Dni Kłobucka 2020, którą wybrali w głosowaniu mieszkańcy, wśród swoich scenicznych sukcesów ma zwycięstwo w jednej z edycji „Szansy na sukces”, od którego rozpoczęła się jej dobra rozpoznawalność wśród polskiej widowni. Ma na koncie dwa albumy – każdy wyróżniony złotą płytą. Daria Zawiałow – o czym wie na pewno wielu spośród naszych czytelników – ma też związki z Kłobuckiem. Pochodzi z Pomorza, ale po mężu nazywa się Kaczmarek – jest żoną Tomasza Kaczmarka, muzyka tak u nas popularnej Całej Góry Barwinków. Jesteśmy pewni, że artystka właśnie u nas zostanie przyjęta szczególnie ciepło i przez bardzo liczną widownię.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

K - Centrum na Harcerskiej już otwarte (2096) + fot

Centrum przy Harcerskiej już otwarte

Jarosław Jędrysiak11 grudnia 2019
ceny śmieci

Ceny śmieci oszaleją?

Jarosław Jędrysiak10 grudnia 2019
reggae_jak_malina_6

Reggae Jak Malina

Jarosław Jędrysiak3 grudnia 2019
K - Wojownik sztuki i piewca jego talentu 1

Wojownik sztuki i piewca jego talentu

Jarosław Jędrysiak3 grudnia 2019
K - Harcerski zjazd 1

Harcerski zjazd

Jarosław Jędrysiak2 grudnia 2019
K - Damian Kulej walczy w finale The Voice of Poland

Damian Kulej walczy w finale „The Voice of Poland”

Jarosław Jędrysiak29 listopada 2019