Daria Zawiałow będzie gwiazdą Dni Kłobucka! – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Daria Zawiałow będzie gwiazdą Dni Kłobucka!

Daria Zawiałow – o czym wie na pewno wielu spośród naszych czytelników – ma związki z Kłobuckiem. pl.wikipedia.org
Daria Zawiałow będzie gwiazdą Dni Kłobucka!

IMPREZA. Jak co roku – zdecydowało głosowanie. To mieszkańcy, którzy wzięli w nim udział, wybrali wykonawcę głównego koncertu podczas Dni Kłobucka w 2020 roku

Wybór był całkiem spory, bo mieszkańcy mogli wskazać kogoś z dziesięciorga zaproponowanych wykonawców. Ta zasada – pójście za opinią mieszkańców – została wprowadzona, odkąd burmistrzem miasta jest Jerzy Zakrzewski. Dawniej zdarzało się, że dała się słyszeć krytyka, iż wybrano na Dni Kłobucka nie tego artystę, którego najchętniej widzieliby na scenie na rynku sami mieszkańcy. Teraz więc o wszystkim decyduje demokracja. I głos mają ci, którzy po prostu zechcą wziąć udział w głosowaniu na gwiazdę Dni Kłobucka. Takich głosujących było tym razem 804. Mało? Jak w każdych wyborach – kto rezygnuje z głosowania, sam oddaje decyzję innym. Najwięcej głosujących, blisko 27 procent, wskazało na Darię Zawiałow. Nieco ponad 20 procent wolało, by gwiazdą była Golec uOrkiestra. 16 procent stawiało na Cleo, 10 procent na Kombi. Pozostałe propozycje miały znacznie mniejsze poparcie. Wynik jest więc jednoznaczny.
Gwiazda Dni Kłobucka 2020, którą wybrali w głosowaniu mieszkańcy, wśród swoich scenicznych sukcesów ma zwycięstwo w jednej z edycji „Szansy na sukces”, od którego rozpoczęła się jej dobra rozpoznawalność wśród polskiej widowni. Ma na koncie dwa albumy – każdy wyróżniony złotą płytą. Daria Zawiałow – o czym wie na pewno wielu spośród naszych czytelników – ma też związki z Kłobuckiem. Pochodzi z Pomorza, ale po mężu nazywa się Kaczmarek – jest żoną Tomasza Kaczmarka, muzyka tak u nas popularnej Całej Góry Barwinków. Jesteśmy pewni, że artystka właśnie u nas zostanie przyjęta szczególnie ciepło i przez bardzo liczną widownię.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

czek

CZEK DLA GMINY KŁOBUCK W RAMACH #TARCZADLASAMORZĄDÓW

Ewa Chojnacka26 czerwca 2020
zyczenia

Zakończenie roku szkolnego – życzenia

Ewa Chojnacka26 czerwca 2020
laptopy

LAPTOPY DLA SZKÓŁ

Ewa Chojnacka25 czerwca 2020
pasy-jasna

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH GMINNYCH

Ewa Chojnacka19 czerwca 2020
urzad

Zaprojektują otoczenie urzędu

Jarosław Jędrysiak17 czerwca 2020
krolleski_ogrodek

Królleski Burger – otwarcie letniego ogródka

Ewa Chojnacka17 czerwca 2020