Damian Kulej walczy w finale „The Voice of Poland” – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Damian Kulej walczy w finale „The Voice of Poland”

Nasze SMS-y mogą przesądzić, czy chłopak z Kłobucka – z powiatu kłobuckiego – zostanie w sobotę zwycięzcą „The Voice of Poland”. THE VOICE OF POLAND / TVP
Damian Kulej walczy w finale „The Voice of Poland”

KONKURS. Teraz nasze SMS-y na Damiana są potrzebne jak nigdy. Wokalista rodem z powiatu kłobuckiego przebojem przeszedł wszystkie etapy popularnego talent show. Tydzień temu wygrał swój półfinał. W sobotę zawalczy o zwycięstwo. Musicie to zobaczyć!

Warto popierać nasze talenty – i chętnie to robimy, gdy pukają do drzwi ogólnokrajowej sławy. Zwłaszcza gdy w pełni na nią zasługują dzięki temu, co już potrafią. Damian Kulej, facet o pięknym głosie, mający talent sceniczny i zdolności kompozytorskie, dał się już dobrze poznać naszej lokalnej publiczności. Słyszeliśmy śpiew Damiana podczas wielu koncertów – w tym i podczas imprezy organizowanej przez naszą redakcję. Nie dziwi, że teraz nasz krajan zaszedł tak daleko w „The Voice of Poland”. W półfinale to jemu dał pierwszeństwo trener – Kamil Bednarek. Ale liczyły się też SMS-y od widzów. W finale to one zdecydują o zwycięstwie.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że talent show wygrywa się nie tylko przy pomocy talentu. Każdy uczestnik, który zajdzie wysoko, ma swoje grono fanów. Ich SMS-y mogą sprawić, że wygra ktoś, kto śpiewa gorzej od Damiana. Tu zadecyduje tylko głosowanie widzów. Dlatego tak ważne jest nasze SMS-owe poparcie właśnie dla Damiana. Oczywiście wiele głosów oddadzą na niego w całej Polsce. Ale te nasze mogą się okazać kluczowe, by dać mu zwycięstwo.
Jak będzie wyglądał finał? Będzie czworo uczestników. Zaśpiewają najpierw cover piosenki po angielsku i piosenkę ze swoim trenerem. Wtedy odpadnie ze stawki ta osoba, która otrzyma najmniej głosów. Potem pozostała w finale trójka śpiewać będzie piosenkę po polsku. I po tym znów odpadnie jedna osoba. Głosowanie i wspieranie Damiana jest więc cały czas bardzo ważne. W ścisłym finale dwie pozostałe w konkursie osoby śpiewać będą single. Liczymy na to, że jedną z tych osób będzie Damian Kulej – i że to on dostanie na końcu najwięcej głosów.
Jak poprzeć Damiana? Dalej ma w programie numer 5. Dlatego głosuje się na niego wysyłając SMS o treści „5” na numer 7350. Głosować można już w ciągu całego tygodnia. Oczywiście program zobaczymy w sobotę od 20.05 na TVP2. Mamy szansę przyczynić się do tego, by na końcu zwycięzcą okazał się chłopak z Kłobucka. Wyobraźmy sobie, jaka to może być promocja także dla naszego miasta i powiatu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

policja

Poderżnął gardło psu

Jarosław Jędrysiak24 maja 2020
szpital

Koronawirus w kłobuckim szpitalu!

Jarosław Jędrysiak23 maja 2020
smieci

GMINA NIE ZARABIA NA ŚMIECIACH

Redakcja21 maja 2020
kasa

Co z tą pomocą dla gmin?

Jarosław Jędrysiak20 maja 2020
sala-gimnastyczna

Wniosek o salę gimnastyczną u ministra

Jarosław Jędrysiak20 maja 2020
3

100. ROCZNICA URODZIN PAPIEŻA JANA PAWŁA II

Ewa Chojnacka18 maja 2020