Damian Kulej walczy w finale „The Voice of Poland” – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Damian Kulej walczy w finale „The Voice of Poland”

Nasze SMS-y mogą przesądzić, czy chłopak z Kłobucka – z powiatu kłobuckiego – zostanie w sobotę zwycięzcą „The Voice of Poland”. THE VOICE OF POLAND / TVP
Damian Kulej walczy w finale „The Voice of Poland”

KONKURS. Teraz nasze SMS-y na Damiana są potrzebne jak nigdy. Wokalista rodem z powiatu kłobuckiego przebojem przeszedł wszystkie etapy popularnego talent show. Tydzień temu wygrał swój półfinał. W sobotę zawalczy o zwycięstwo. Musicie to zobaczyć!

Warto popierać nasze talenty – i chętnie to robimy, gdy pukają do drzwi ogólnokrajowej sławy. Zwłaszcza gdy w pełni na nią zasługują dzięki temu, co już potrafią. Damian Kulej, facet o pięknym głosie, mający talent sceniczny i zdolności kompozytorskie, dał się już dobrze poznać naszej lokalnej publiczności. Słyszeliśmy śpiew Damiana podczas wielu koncertów – w tym i podczas imprezy organizowanej przez naszą redakcję. Nie dziwi, że teraz nasz krajan zaszedł tak daleko w „The Voice of Poland”. W półfinale to jemu dał pierwszeństwo trener – Kamil Bednarek. Ale liczyły się też SMS-y od widzów. W finale to one zdecydują o zwycięstwie.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że talent show wygrywa się nie tylko przy pomocy talentu. Każdy uczestnik, który zajdzie wysoko, ma swoje grono fanów. Ich SMS-y mogą sprawić, że wygra ktoś, kto śpiewa gorzej od Damiana. Tu zadecyduje tylko głosowanie widzów. Dlatego tak ważne jest nasze SMS-owe poparcie właśnie dla Damiana. Oczywiście wiele głosów oddadzą na niego w całej Polsce. Ale te nasze mogą się okazać kluczowe, by dać mu zwycięstwo.
Jak będzie wyglądał finał? Będzie czworo uczestników. Zaśpiewają najpierw cover piosenki po angielsku i piosenkę ze swoim trenerem. Wtedy odpadnie ze stawki ta osoba, która otrzyma najmniej głosów. Potem pozostała w finale trójka śpiewać będzie piosenkę po polsku. I po tym znów odpadnie jedna osoba. Głosowanie i wspieranie Damiana jest więc cały czas bardzo ważne. W ścisłym finale dwie pozostałe w konkursie osoby śpiewać będą single. Liczymy na to, że jedną z tych osób będzie Damian Kulej – i że to on dostanie na końcu najwięcej głosów.
Jak poprzeć Damiana? Dalej ma w programie numer 5. Dlatego głosuje się na niego wysyłając SMS o treści „5” na numer 7350. Głosować można już w ciągu całego tygodnia. Oczywiście program zobaczymy w sobotę od 20.05 na TVP2. Mamy szansę przyczynić się do tego, by na końcu zwycięzcą okazał się chłopak z Kłobucka. Wyobraźmy sobie, jaka to może być promocja także dla naszego miasta i powiatu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

reggae_jak_malina_6

Reggae Jak Malina

Jarosław Jędrysiak3 grudnia 2019
K - Wojownik sztuki i piewca jego talentu 1

Wojownik sztuki i piewca jego talentu

Jarosław Jędrysiak3 grudnia 2019
K - Harcerski zjazd 1

Harcerski zjazd

Jarosław Jędrysiak2 grudnia 2019
Medalowa Mazovia Masters Cup

Medalowa Mazovia Masters Cup

Stanisław Wrzesiński29 listopada 2019
balkonik

Trwa budowa pod zakład rehabilitacji

Jarosław Jędrysiak28 listopada 2019
kto ma płacić

Kto ma płacić za deszczówkę?

Jarosław Jędrysiak28 listopada 2019