Pijany leżał w rzece – Gazeta Kłobucka
Kłobuck

Pijany leżał w rzece

Kapiel w rzece – zapewne przypadkowa – w takim stanie i przy takich temperaturach mogła szybko skonczyc sie smiercia 57-letniego mezczyzny.
Pijany leżał w rzece

POLICJA. Gdyby nie telefon od przypadkowego świadka i interwencja policji, nietrzeźwy 57-latek przy obecnej pogodzie mógł nie przeżyć w wyniku wyziębienia organizmu. Bo leżał częściowo zanurzony w Okszy

We wtorek tuż przed 11. przed południem na policję trafiło anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który zatacza się i przewraca tuż przy brzegu Białej Okszy w Kłobucku. Zauważony został tuż przy mostku i drodze pieszo-rowerowej na ulicy Parkowej.
– Oprócz policjantów patrolówki na miejsce poszli dzielnicowi, którzy byli w pobliżu. To właśnie oni po kilku minutach odnaleźli mężczyznę, który był cały przemoczony i częściowo leżał w rzece. Sytuacja ta zagrażała jego życiu. Dzielnicowi wyciągnęli 57-latka na brzeg. W tym samym czasie na miejsce dojechali mundurowi z patrolu, którzy pomogli zaprowadzić mężczyznę do radiowozu. Stróże prawa okryli go kocem termicznym do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego. 57-latek znajdował się pod silnym działaniem alkoholu – podaje oficer prasowy kłobuckiej policji, mł. asp. Kamil Raczyński.
Interwencja policji i wcześniejsze zgłoszenie od przypadkowego świadka najpewniej uchroniły mężczyznę przed śmiercią. W obecnych warunkach pogodowych zamoczenie się w rzece może doprowadzić do szybkiego wychłodzenia organizmu i do śmierci. Tym razem tragedii udało się uniknąć. 57-latek po przebadaniu przez lekarza został odwieziony do domu i przekazany rodzinie.

2 komentarze

2 Komentarze

  1. nie_cierpię_pajacy

    17 grudnia 2019 at 14:22

    A Krzysiu to ma tyle do czynienia z oficerem co nic. Kręci tylko „gówno burze” w mediach. Niech lepiej opowie jak w zeszłym roku policjantom z Wręczycy zatrzymany uciekł i skutecznie.

  2. podsumował_Krzysiu

    17 grudnia 2019 at 14:15

    O jaka dobra ta policja z Kłobucka wyciągnęła pijoka z okszy żeby na kolejny dzień był wezwany na komendę aby przyjąć mandacik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

K - Oddano cześć kłobuckiemu poecie 1

Oddano cześć kłobuckiemu poecie

Jarosław Jędrysiak20 lutego 2020
kłobuck bez

Kłobuck bez obwodnicy!

Jarosław Jędrysiak14 lutego 2020
K - Rekrutują do szkół i przedszkoli (4426) + fot

Rekrutują do szkół i przedszkoli

Jarosław Jędrysiak12 lutego 2020
K - Plastyczne nie dla narkotyków (1056) + fot

Plastyczne „nie” dla narkotyków

Jarosław Jędrysiak12 lutego 2020
K - Koncert kolęd w kościele 1

Koncert kolęd w kościele

Jarosław Jędrysiak11 lutego 2020
mors

Morsujący Kłobuck

Ewa Chojnacka7 lutego 2020