Rejestracja aut tylko do południa – Gazeta Kłobucka
Kłobuck, powiat

Rejestracja aut tylko do południa

24 grudnia i o 31 grudnia, czyli bezpośrednio przed Bożym Narodzeniem i przed Nowym Rokiem, Wydział Komunikacji i Transportu będzie czynny w godzinach od 8.00 do 12.00, a rejestracja pojazdów w obu tych dniach będzie prowadzona do godziny 11.45.
Rejestracja aut tylko do południa

URZĘDY. Bezpośrednio przed świętami zmienią się godziny pracy Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kłobucku

To jeden z tych powiatowych urzędów, do którego przychodzi najwięcej mieszkańców i w którym regularnie załatwia się sprawy obywatelskie. To tu dopełnia się formalności związanych z rejestracją pojazdów i z prawami jazdy. Teraz, bezpośrednio przed świętami, instytucja ta będzie pracować według innego grafiku godzin – nieco krócej. Decyzję podjął starosta.
Chodzi tu tylko o dwa dni – o 24 grudnia i o 31 grudnia, czyli bezpośrednio przed Bożym Narodzeniem i przed Nowym Rokiem. W tych dniach Wydział Komunikacji i Transportu będzie czynny w godzinach od 8.00 do 12.00, a rejestracja pojazdów w obu tych dniach będzie prowadzona do godziny 11.45. Warto tę informację uwzględnić – jeśli ktoś planował załatwiać formalności właśnie w Wigilię lub dzień przed Nowym Rokiem. Można to zrobić – ale urząd będzie czynny krócej i po południu zastanie się drzwi zamknięte.
Wszystko oczywiście będzie funkcjonować jak na co dzień poza tymi dwoma szczególnymi dniami.
Dodajmy na marginesie, że w wielu urzędach zarządzono już na dzień Wigilii albo ograniczenie godzin pracy, albo wręcz w ogóle dzień wolny. Jeśli ktoś ma zamiar załatwiać swoje sprawy urzędowe właśnie tego dnia, lepiej niech wcześniej sprawdzi w internecie czy telefonicznie, czy dany urząd zastanie otwarty czy zamknięty.

4 komentarze

4 Komentarze

 1. Zdolne tylko do życia w stadzie

  23 grudnia 2019 at 06:42

  Uwłacza mnie ta postać rzeczy że takie babska po urzędach jeszcze narzekają bo „robić cokolwiek muszą”. Brak obowiązków, prawdziwej pracy sprawia że w życiu prywatnym są tylko taką szopą na fb czy instagrama pochwalić się między znajomymi bo dba o siebie chodzi do kosmetyczki modną fryzurkę, modne ciuszki. Gotować jedzenia nie potrafią same bo po restauracjach zdziadoszone a będą narzekać bo facet zarabiać musi musi kasę przynosić i nie taką co ja zarabiam.

 2. Niezdolne_do_samoistnej_egzystencji

  23 grudnia 2019 at 06:31

  Cóż urząd im uratował życie, znajomości przyjęcia. Szkołę w trakcie skończą. Te czasy przyjęć do urzędów w Kłobucku nie odbiegają czasom PRL. Teraz mieć tylko znajomości i się nauczyć pytań na konkurs który musi być rozstrzygnięty bo demokracja niby a wiadomo kogo przyjmą. Ktoś może mieć ambicje, własne zdanie, myśleć mózgiem bo go ma a taki wygra bo znajomości lansik 🙂

 3. Gość

  22 grudnia 2019 at 15:15

  Zgadzam się z przedmówcą. Dwanaście stanowisk a trzy czynne i siedzą obrażone że wogóle coś robić muszą

 4. Tempe Lochy

  22 grudnia 2019 at 14:53

  Tak a niech tak cały rok pracują przemęczone dziewczątka. Więcej czasu będą miały na pierdoły i kawusie z wiaderka. Poza tym w cholerę im w wigilię jak i tak mają 2 lewe ręce do roboty w kuchni. No chyba że starosta uznał że muszą jeszcze do kosmetyczki skoczyć i fryzjerki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kłobuck, powiat

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck, powiat

opracują urządzenie

Opracują urządzenie lasów

Jarosław Jędrysiak28 stycznia 2020
K - Co z kasą na fotowoltaikę i piece

Co z kasą na fotowoltaikę i piece?

Jarosław Jędrysiak12 listopada 2019
K - Jan Sas przewodniczącym powiatowej izby rolniczej (1741) + fot

Jan Sas przewodniczącym powiatowej izby rolniczej

Jarosław Jędrysiak20 sierpnia 2019
K - Drogówka dostała motory (2037) + fot

Drogówka dostała motory

Jarosław Jędrysiak18 sierpnia 2019
K - Święto mundurowych (1913) + fot

Święto mundurowych

Ewa Chojnacka22 lipca 2019
asdasd

Starostwo zatrudnia gbura?

Jarosław Jędrysiak2 lipca 2019