Zbierali dla Mateusza – Gazeta Kłobucka
PATRONAT

Zbierali dla Mateusza

Jak dla nas co roku megagwiazda Reggae Jak Malina jest tylko jedna – Cała Góra Barwinków. Nie dość, że organizują całe to wyjątkowe przedsięwzięcie, to jeszcze obowiązkowo koncertują.
Zbierali dla Mateusza

IMPREZA. W sobotni wieczór na scenie miejskiego ośrodka odbyła się szósta już edycja koncertu charytatywnego Reggae Jak Malina. W tym roku zbierano pieniążki na rzecz chorego chłopca z Białej w gminie Kłobuck

Te wyjątkowe koncerty charytatywne, które od sześciu lat organizuje Cała Góra Barwinków, początkowo odbywały się na rzecz walczącego z chorobą przyjaciela członków kłobuckiego zespołu, Przemka „Kuriego” Maliny. Dziś są to koncerty poświęcone jego pamięci i zawsze organizowane dla wsparcia kogoś, kto też zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. W tym roku na Reggae Jak Malina grano więc i licytowano fanty na rzecz małego Mateusza z Białej, który choruje na encefalomiopatię mitochondrialną. To ciężka choroba – chłopiec jest leczony w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie przebywa na intensywnej terapii. Kto nie wsparł jeszcze jego leczenia lub chce to zrobić ponownie, może skorzystać ze strony zrzutka.pl/h3efg7 – i dołożyć się do tego, co zebrano podczas Reggae Jak Malina.
W koncercie wystąpiło kilku artystów: obok Całej Góry Barwinków także Grubson, Dubska i Krzysztof Niedźwiecki. Pomiędzy muzykę wplatano licytację ciekawych fantów. Wśród nich były gadżety z autografami szeregu znanych osób, coś z biżuterii, atrakcje wycieczkowe, bilety wstępu na koncerty, nieco różnego atrakcyjnego sprzętu – po prostu sporo do wyboru. Bilety na koncert miały charakter cegiełek, a kto miał wolę, mógł specjalne cegiełki kupić też przez internet. Wszystko, co zebrano i co zostanie skrupulatnie policzone, trafi na rzecz leczenia małego Mateusza. Warto tu podkreślić, że Cała Góra Barwinków zawsze skrupulatnie przedstawia informacje o wpłatach zebranych kwot na założony cel charytatywny. To dlatego na Reggae Jak Malina udaje się zebrać duże kwoty. Nagrodą dla darczyńców jest zawsze grana od duszy muzyka.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

PATRONAT

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w PATRONAT

reggae_jak_malina_6

Reggae Jak Malina

Jarosław Jędrysiak3 grudnia 2019
1112

Dożynki gminy Lipie

Redakcja20 sierpnia 2015